Aktualności

Puchar Polski Białystok

Krzysztof Łukasik zwycięża podczas drugiej edycji Pucharu Polski w Białymstoku .

Nasi pozostali reprezentanci zajęli następujące miejsca:

Wojtek Halejak 6msc.

Mariusz Kozak 9msc.

Mateusz Nieboras 14msc.

Mariusz Michałek 16msc.

fot. Michał Górny

Puchar Świata Nove Mesto oraz Puchar Polski Złotoryja

W ubiegły weekend nasi zawodnicy  walczyli na dwóch frontach. Nasz "eksportowy" zawodnik Krzysztof Łukasik ścigał się w bardzo mocno obsadzonym Pucharze Świata w Nov'ym Mes'cie na kultowej bardzo trudnej technicznie trasie. W tej niesamowitej stawce zawodników zajął on 69 miejsce.

Pozostała cześć naszej ekipy zameldowała się w Złotoryji na Pucharze Polski w maratonie na mecie na następujących pozycjach:

6msc. Mariusz Kozak

8msc. Piotr Brzózka

10msc. Wojtek Halejak

Warto wspomnieć o dobrej jeździe Mateusza Nieborasa, który przez sporą część dystansu jechał w czołowej grupie zawodników, którzy potem pomiędzy sobą rozegrali walkę o medale. Niestety przez defekt Mateusz był zmuszony do przedwczesnego zakończenia

rywalizacji.

Dziękujęmy wszystkim za doping i trzymanie kciuków. Do zobaczenia na Pucharze Polski w Białymstoku.

fot. Michał Górny

Aplikacja mobilna od Penco Polska!!!

Miło nam poinformować, że nasz partner firma Penco Polska uruchomiła aplikację, dzięki której możecie zapoznać się z ofertą firmy, zamówić produkty w najkorzystniejszej cenie, a także znaleźć ciekawostki i aktualności w zakresie dietetyki sportowej!

Puchar Słowacji Drozdovo

Podczas Pucharu Słowacji UCI C2 w Drozdowie bezkonkurencyjny okazał się Jakub Zamroźniak, ząjął on pierwsze miejsce na podium wyścigu Elity.

Mariusz Michałek i Piotr Brzózka zajęli kolejno 12 i 16 miejsce.

Gratulacje!!!

fot. Michał Górny

Puchar Mazowsza Jabłonna

W sobotę podczas wyścigu o  Puchar Mazowsza w Jabłonnej Krzysztof Łukasik po zaciętej walce do ostatnich metrów trasy zajął drugie miejsce!!! Kuba Zamroźniak zalicza również udany występ meldując się na mecie na 4 lokacie. W U-23 także na 4 miejscu dojeżdża Mateusz Nieboras. Nasi pozostali zawodnicy przyjeżdzają na następujących lokatach:

Mariusz Michałek 10msc.

Wojtek Halejak 12msc.

Mariusz Kozak 17msc.

Gratulacje!!!

fot.Michał Górny

Buff zostaje nowym partnerem JBG2 team!!!

Miło nam poinformować że do grona naszych partnerów dołączyła kultowa marka Buff, czyli producent wysokiej jakości chust, kominów i czapek sportowych.

Otztaler Mountainbike Festival

W austryjackim Haiming na bardzo trudnej technicznej trasie wystartowali Krzysztof Łukasik i Kuba Zamroźniak, którzy w niesamowicie mocnej stawce przypominającej stawkę Pucharu Świata zajęli odpowiednio następujące miejsca 38 i 44.

Od dziś Pepi's Tire Noodle zagości w kołach Team'u JBG2!!!

Po długich testach wkładek antyprzebiciowych różnych producentów, nasi zawodnicy wydali jednoznaczy werdykt. Numerem jeden według naszych zawodników okazały się wkladki włoskiego producenta Pepi's Tire Noodle. Team JBG2 używa różowego modelu R-evolution. Wkładki PTN, zachwyciły nas już od pierwszego kontaktu, ich montaż przebiegał bezproblemowo, jakość wykonania również mile nas zaskoczyła. Wkładki swoim kształtem są dopasowane do profilu felgi, dzięki czemu nie będą przesuwać się w trakcie jazdy i będą lepiej chronić oponę przed dobiciem. Jeśli chodzi o stosunek wagi do oferowanego poziomu zabezpieczenia, uważamy że wkładki PTN są absolutnym liderem. Nasi zawodnicy testowali je na beskidzkich szlakach, jeżdżąc na bardzo małym ciśnienu okolo 1bar'a. Na kamienistych szlakach wielokrotnie dobijaliśmy kołami o ostre kamienie a wkładki ani razu nas nie zawiodły. Po zdjęciu opon nie zauważyliśmy żadnych nacięć oraz deformacji wkładek, które można było zauważyć w produktach  konkurencji. Możemy szczerze polecić wkładki PTN. Sprawdzą się one nawet na najbardziej wymagających szlakach u najbardziej wymagających użytkowników.

Dziękujemy firmie PTN oraz czeskiemu dystrybutorowi za podjęcie z nami współpracy i dostarczenie nam produktów. Polecamy: https://www.schindler.cz/velkoobchod/pepis-tire-noodle

Puchar Polski XCO Krynica Zdrój

W Niedzielę odbyła się inaguracja Pucharu Polski  w Cross Country. Podczas wyścigu "o perłę polskich uzdrowisk" na drugim miejscu podium stanął Krzysztof Łukasik.

Puchar Polski MTB Pomerania Luzino

W niedzielę podczas Pucharu Polski w maratonie, znakomicie spisali się Jakub Zamroźniak i Mateusz Nieboras.

 

Penco napędza Czerwony Pociąg JBG2 Cryospace!!!

Tak, tak, czerwony bidon PENCO napędza najważniejszy "Czerwony pociąg" w Polsce! 

 

Kamptal Klassic, rewelacyjne rozpoczęcie sezonu XC dla Krzysztofa Łukasika!!!

Nasi zawodnicy w czołówce wyścigu Kamptal Klassic!!!

Na medal spisał się Krzysztof Łukasik, który zajął drugie miejsce, wyprzedził go jedynie Ondrej Cink. Rewalacyjne piąte miejsce zajął Kuba Zamroźniak.

Gratulacje!!!

Mariusz Kozak przyjechał na 23 miejscu.

Zawody, jak co roku zresztą, już tradycyjnie odbyły się w Austryjackiej miejscowości Langelois, na najbardziej klasycznej niezmiennej od 20 lat rundzie, którą cechują sztywne szutrowe podjazdy i zjazdy. Jednak w tym roku obfite opady marznącego deszczu utrudniły rywalizację i w dolnych partiach runda przypominała bardziej trasy znane z wyścigów przełajowych ze względu na dużą ilość gęstego i lepkiego błota.