O nas

Góry gwarantują wyjątkowe warunki sprzyjające miłości do dwóch kółek. W towarzystwie talentu i ciężkiej pracy jazda na rowerze z łatwością przekształcić się może w sposób na życie. W przypadku Adriana i Piotra Brzózków ściganie wkroczyło na poważny tor wraz z wejściem chłopaków do kadry narodowej w 2006r. Zgrupowania w Livigno z Polską legendą sportu Markiem Galińskim zmieniły jazdę na rowerze w kolarstwo.
 

Kariera sportowa szybko nabrała tempa. Kolejny rok dla Adriana i Marka minął głównie na szosie. Piotr jako młodszy z braci sprawdzał swoje siły w juniorskich wyścigach górskich.
 

Rok 2008 to przede wszystkim Igrzyska Olimpijskie, gdzie Marek Galiński po raz czwarty w swojej karierze reprezentował polskie kolarstwo górskie. To również rok początków dzisiejszej drużyny JBG2.  Przy klubie KS Lechia Piechowice powstała grupa JBG2 APC Presmet Team nadzorowana przez Michała Krawczyka. Niezależność gwarantowała swobodne realizowanie własnych planów.
 

Wraz z przekształceniem w JBG2 Professional MTB Team tempa nabrało ściganie na wyścigach Pucharu Świata i potężnych europejskich imprezach sportowych. Nie sposób pominąć głównych startów, takich jak Swiss Bike Cup w Szwarcarii, Bundesliga w Niemczech oraz Skoda Auto Grand Prix MTB.
 

W związku z coraz bogatszym programem startowym, rosnącymi obciążeniami  i oczekiwaniami dobrej wydolności własnego organizmu wzrastało zapotrzebowanie na skuteczną regenerację. Zawodnicy coraz częściej korzystali z zabiegów schładzania, które znane są każdemu, na przykład w formie miejscowego przykładania lodu. Doskonała znajomość organizmu wykreowała konkretne oczekiwania. Tym samym zrodził się pomysł stworzenia kriokomory odpowiadającej potrzebom sportowców. Bazując na prawie 30-letnim doświadczeniu producenta urządzeń chłodzących JBG2 stworzone zostało CryoSpace, które zapewnia szybki i doskonały bodziec dla organizmu do regeneracji energetycznej, czy niwelowania stanów zapalnych.