Nasi Zawodnicy

Paweł Bernas

Wielokrotny reprezentant kraju na zawodach rangi mistrzowskiej, uczestnik Igrzysk Europejskich (2023). Większość kariery spędził na szosie, a od 2022 roku próbuje swoich sił w konkurencjach terenowych.

Krzysztof Łukasik

Swoją karierę rozpoczął dosyć późno, gdyż jeszcze na studiach nie myślał o życiu sportowca. W kolarstwie uwielbia to, że regularnie może zbliżać się do granic swoich możliwości oraz fakt, że podczas treningów i zawodów może obcować z przyrodą w najpiękniejszych miejscach Europy.

Karol Ostaszewski

Wielokrotny reprezentant kraju na zawodach rangi mistrzowskiej, uczestnik Igrzysk Europejskich (2023). Pochodzi z mazowsza, ale doskonale odnajduję się na trudnych i wymagających górskich szlakach

Michał Paluta

Szosowy mistrz Polski elity 2019 ze startu wspólnego. Swoją przygodę z MTB rozpoczął stosunkowo niedawno, reprezentując od początku sezonu 2022 barwy JBG-2 Team.

Michał Glanz

Reprezentant kraju na imprezach rangi mistrzowskiej. Mimo całego życia spędzonego na Mazowszu najlepiej odnajduje się na ciężkich   trasach górskich maratonów.

Maksymilian Wiśniowski

Młody, ambitny i gotowy na nowe wyzwania. Sportowiec z krwi i kości, nie tylko na rowerze. Wielokrotny reprezentant Polski na Pucharach oraz Mistrzostwach Świata i Europy.