Aktualności

Krzysztof Łukasik zajął 31 miejsce w rozegranej dziś próbie przedolimpijskiej w Paryżu!

Paweł Bernas zwycięzcą Maratonu UCI C2 w Harrachovie, Michał Glanz 2!

W sobotę odbył się również bardzo wymagający maraton w czeskim Harrachovie UCI C2. Na dystansie 120 kilometrów oraz 3700m w pionie najlepszy okazał się Paweł Bernas ???? a jego wyższość musiał uznać Michał Glanz ???? który był drugi!

Krzysztof i Karol na czele JBG-2 Pressingowa Petarda UCI C2 - Jastrzębie Zdrój

Na JBG-2 Pressingowa Petarda Jastrzębie-Zdrój Puchar Polski MTB XCO UCI C2 Krzysztof Łukasik zajął pierwsze, a Karol Ostaszewski drugie miejsce w wyścigu Elity Mężczyzn

Krzysztof Łukasik po raz trzeci w tym roku sięga po Tytuł Mistrza Polski

Krzysztof Łukasik po raz trzeci w tym roku sięga po Tytuł Mistrza Polski ???? ????
Dosłownie o błysk szprychy wygrał z Paweł Bernas. Na trzecim miejscu wyścig ukończył Michał Glanz!

Krzysztof Łukasik po raz kolejny najlepszy w Głuchołazach

Najlepiej na trasie 70 kilometrowego maratonu poradził sobie Krzysztof Łukasik, który dotarł na metę przed Michałem Glanzem oraz Pawłem Bernasem!

Krzysztof Łukasik najlepszy w Pucharze Polski XCO w Gluchołazach

Krzysztof Łukasik zwycięzcą kolejnej edycji Pucharu Polski MTB XCO w ramach CykloOpawy - Puchar Polski XCO & Gold Hill MTB Maraton Głuchołazy

Jacek Brzózkał DRUGI w UCI Gravel Fondo

Jacek Brzózka zajął DRUGIE miejsce w UCI Gravel Fondo - Houffa Gravel w kategorii M60, który równocześnie był Pucharem Świata Gravel!

Tym samym uzyskał kwalifikacje na Mistrzostwa Świata Gravel, które odbędą się 7-8 października we Włoszech!

Kolejne zwycięstwo Krzysztofa Łukasika w Pucharze Polski

Na kultowej już trasie najlepiej pojechał Krzysztof Łukasik, który zajął bardzo pewne pierwsze miejsce!

Michał Glanz wygrywa Puchar Słowacji na Szosie!

Michał Glanz wystartował w Pucharze Słowacji na szosie.
Mimo jazdy w pojedynkę, ograł cały peleton i zameldował się na mecie 30 sekund przed główną grupą!

Krzysztof Łukasik oraz Paweł Bernas na szerokim podium Pucharu Czech

Krzysztof Łukasik oraz Paweł Bernas na szerokim podium Pucharu Czech UCI C1 w Harrachovie!