Aktualności

II Tyski Przełaj - Ostatni sprawdzian przed Mistrzostwami Polski CX

Pierwszy na starcie pojawił się Adam Cieślar, który zajął 2. miejsce! Jeszcze lepiej pojechał Jacek Brzózka, który sięgnął po pewne zwycięstwo! W wyścigu Elity Karol Ostaszewski był 4. a Piotr Brzózka 10!

Szczęśliwego Nowego Roku!

Z okazji nadchodzącego Nowego Roku 2024
życzymy Wam realizacji wszystkich planów oraz osobistych marzeń!
Sympatykom kolarstwa niezwykłych wrażeń, owocnych treningów, dobrej regeneracji
oraz ‘mocnej nogi’ w nadchodzącym roku.

JBG2 TEAM życzy Wszystkiego Najlepszego!

W imieniu całego JBG-2 teamu, składamy najlepsze życzenia świąteczne. Niech magia tych dni przyniesie Wam i Waszym rodzinom spokój, radość i wszelkie dobro. ???? ?? ????

Życzymy, aby nadchodzący rok był pełen sukcesów, nowych wyzwań i satysfakcji z osiągniętych celów.

????????????????????

Michał Paluta ponownie najlepszy

Michał Paluta wygrywa Puchar Polski w kolarstwie przełajowym w Włoszakowicach!

Michał Paluta uzupełnia podium w Zielonej Górze

Michał Paluta zajął 3. miejsce na Super Pucharze Polski UCI C2 w Zielonej Górze!

Michał Paluta tuż za podium w zasypanym śniegiem Gościęcinie

Najlepiej z naszych zawodników z błotem wymieszanym z śniegiem na kultowej trasie w Gościęcinie poradził sobie Michał Paluta, który zajął 4. miejsce!

Drugi dzień zmagań w Władysławowie - Paluta 3!

Michał Paluta ponownie na podium w Władysławowie!

Michał Paluta wygrywa Puchar Polski w Władysławowie

Pierwszy dzień zmagań w Władysławowie i od razu PIERWSZE miejsce dla Michał Paluta!

Michał Paluta na podium Owocowego Przełaja

Michał Paluta zajął świetne 3! miejsce na Owocowy Przełaj UCI C2 i tym samym udowadnia, że wraca do doskonałej przełajowej dyspozycji!

Piotr 4. na Przełajach w Szczekocinach

W sobotę w Koziegłowach na Pucharze Polski Jacek Brzózka zajął 3. Miejsce w wyścigu Masters III

Dziś w wyścigu Elity w Szczekocinach po bardzo dobrym i równym wyścigu 4. Miejsce zajął Piotr Brzózka

Podziękowania dla sponsorów za Sezon 2023

Musimy przyznać, że sezon 2023 był dla Naszego team'u bardzo udany.

Piotr i Michał coraz szybsi w Przełajach!

Sezon przełajowy rozkręcił się na dobre, a nasi zawodnicy w coraz lepszej dyspozycji!