Krzysztof Łukasik zwycięzcą pierwszej rundy Pucharu Polski 2024

KRSZYSZTOF ŁUKASIK ZWYCIĘZCĄ PIERWSZEJ RUNDY PUCHARU POLSKI W OGRODNICZKACH!

Karol Ostaszewski zamyka top10 na Pucharze Słowacji w Drozdovie

Karol Ostaszewski 10. na Pucharze Słowacji UCI C1 w Drozdovie!

Krzysztof i Karol w TOP20 w Nales UCI HC

Krzysztof Łukasik 18. oraz Karol Ostaszewski 20. w Nales!

Przeczytajcie komentarze naszych zawodników!

Krzysztof Łukasik na podium w Langenlois

Krzysztof Łukasik zajął dziś 3 oraz Karol Ostaszewskii 5 miejsce na Kamptal Trophy w Langenlois

Nasi zawodnicy potwierdzają świetną formę na pierwszym wyścigu w naszej części Europy!

Nasi kolarze w TOP15 w San Zemo di Montagna

Krzysztof Łukasik 9 i Karol Ostaszewski 14 w San Zeno di Montagna UCI C1!

Piotr najlepszy ma wyścigu przełajowym w Kętach

Adam Cieślar oraz Jacek Brzózka na podium, w swoich kategoriach Masters!

Krzysztof Łukasik punktuje w Banyoles

W Banyoles UCI HC Shimano Super Cup Massi & Copa Catalana Internacional Biking Point kolejne punkty do rankingu zdobył Krzysztof Łukasik, który zajął 21 miejsce. Karol Ostaszewski mimo trudności na metę wjechał jako 37. zawodnik!

Kolejny udany wyścig Hiszpańskiego tryptyku za nami!

Krzysztof Łukasik 9. i Karol Ostaszewski 20. na mecie Internacionales XCO Chelva UCI HC!

Rozpoczynamy sezon XCO w La Nucii

Shimano Super Cup Massi & Copa Catalana Internacional Biking Point był niesamowicie dobrze obsadzonym wyścigiem jak na "zwykłe UCI C1", a wyniki bardziej przypominały mini-puchar świata ???? Krzysztof Łukasik zajął 14. a Karol Ostaszewski 16. miejsce!

Krzysztof Łukasik zwycięzcą Costa Blanca Bike Race

Po czterach wymagających etapach Krzysztof Łukasik wygrał klasyfikację generlaną Costa Blanca Bike Race! Świetnie spisał się zdecydowanie mniej doświadczony w tym foramcie wyścigów Karol Ostaszewski, który zajał 6. miejsce

Karol Ostaszewski tuż za podium 87. Mistrzostw Polski w kolarstwie przełajowym

Po solidnym starcie nasz przełajowiec znalazł się w czołówce, pod koniec pierwszego okrążenia wysunął się na drugie miejsce i rozpoczął budowanie przewagi.

Jacek Brzózka Srebrnym Medalistą Mistrzostw Polski

JACEK BRZÓZKA SREBRNYM MEDALISTĄ PRZEŁAJOWYCH MISTRZOSTW POLSKI w kategorii Masters IIIB