Sponsorzy

JBG2 Sp. z o.o.

Założyciel i główny, tytularny sponsor JBG2 Team

JBG HT - polskie pompy ciepła

JBG HT to producent polskich pomp ciepła o najwyższej sprawności energetycznej. Propanowe pompy ciepła posiadają klasę energetyczną A+++/A++ i są przystosowane do pracy w polskim klimacie.

JBG PV - polski producent modułów fotowoltaicznych

JBG PV jest polskim producentem nowoczesnych paneli fotowoltaicznych. Jeśli planujesz założyć swoją własną instalację fotowoltaiczną – skorzystaj z pomocy specjalistów z JBG PV, którzy wykonają dla Ciebie bezpłatny audyt i pomogą z wszystkimi formalnościami związanymi z dotacjami i dofinansowaniami.

SOLITAR - Fabryka Domów

SOLITAR Fabryka Domów to połączenie ponad 30-letniego doświadczenia, nowoczesnych technologii, pasji i perspektywicznej wizji.

Hotel Podium - Nasz drugi dom

Hotel *** Podium w Wiśle to kameralny obiekt o sportowym charakterze zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie pięknego beskidzkiego lasu, zaledwie 400m od Skoczni Narciarskiej im. Adama Małysza w Wiśle Malince.

Giant

Jeden z największych producentów rowerów na świecie. Zawodnicy JBG-2 chwalą za niezawodność, estetyczne wykonanie oraz geometrie ram nastawioną na osiągi! 

Schwalbe

Marka Schwalbe jest jednym z wiodących producentów opon do rowerów w Europie z siedzibą w Niemczech.

No Limited

No Limited, to Polski producent kół z homologacją UCI 
Zawsze w naszych rowerach zarówno w terenie jak i na szosie! 

OPTYK-OKULAR

Optyk Okular to rodzinna firma istniejaca od 1996 r. W ofercie znajdziecie około 50 marek okularów premium. Salon specjalizuje się również w sprzedaży okularów Oakley dla sportowców. W związku z nawiązaniem współpracy z Salonem Optycznym optykokular mamy dla Was kod rabatowy.
Wpisz JBG2_TEAM a dostaniesz ekstra 7% na wszystkie produkty dostępne na stronie.

ABUS

Kolejny rok w kaskach ABUS! Lekki, wygodny i oczywiście bezpieczny! Korzystamy z dwóch modeli Gamechanger oraz Airbreaker w zależności od specyfiki trasy

ParkTool

Park Tool jest największym na świecie producentem narzędzi i przyrządów służących do serwisowania rowerów. 

Finish Line

Smary do rowerów oraz środki do ich czyszczenia używane przez JBG-2 TEAM.