Sponsorzy

Autor: JBG-2 TEAM 30 listopada 2020

Giant

Producent rowerów na których ścigają się zawodnicy JBG2 TEAM

"Marka Giant to światowy lider na rynku wysokiej jakości rowerów, komponentów i akcesoriów. Stanowi część Giant Group, która powstała w 1972 roku, i utożsamia staranne wykonanie, nowoczesną technologię oraz innowacyjny design.

Giant od początku istnienia jest jednym z katalizatorów zmian w kolarstwie. Wprowadziliśmy lżejsze i mocniejsze ramy aluminiowe w czasach, gdy standardem były ramy stalowe. Jako pierwsi sprawiliśmy, że rowery z włókna węglowego stały się dostępne dla masowego odbiorcy na całym świecie. Zrewolucjonizowaliśmy rynek zaawansowanych rowerów szosowych wprowadzając ramę typu Compact Road. Z kolei zawieszenie Giant Maestro ustanowiło nowe standardy w dziedzinie rowerów w pełni amortyzowanych.

Dziś duch innowacji jest silniejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Nasza kolekcja, opracowana i przetestowana przy współpracy z najlepszymi drużynami i profesjonalnymi sportowcami, stale się powiększa. Z kolei nasze rowery elektryczne na nowo definiują cele i możliwości dla rowerzystów o różnych umiejętnościach.

Te wszystkie innowacje mają na celu jednak coś o wiele głębszego. Wygrywanie wyścigów oraz produkcja lżejszych i szybszych rowerów jest ważne, lecz to nie wszystko. Wierzymy, że wspólna podróż może być tak samo satysfakcjonująca, jak osiąganie sukcesów, i w tym właśnie chcemy Ci towarzyszyć.

Jesteśmy konstruktorami i innowatorami, ale równocześnie tworzymy też globalną społeczność rowerzystów, pasjonatów sportu i propagatorów kolarstwa. Startujemy zawodowo w Tour de France, pokonujemy kręte singletracki, jak i jeździmy rekreacyjnie w naszej najbliższej okolicy. To co nas łączy, to prawdziwa pasja.

Giant to kompletny system rowerów, sprzętu i usług rowerowych. Możesz nas znaleźć w ponad 12 000 sklepów detalicznych na całym świecie. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią Twojej rowerowej przygody!"

 

Giant Polska - rowery i akcesoria rowerowe marki Giant (giant-bicycles.com)