Wyniki

uzyskane medale: 374
zwycięstwa: 133

Tabela wyników 2024

Impreza Krzysztof Łukasik Karol Ostaszewski Jacek Brzózka Piotr Brzózka
UCI HC - Banyoles, Hiszpania 21 37
UCI HC - Chelva, Hiszpania 9 20
UCI C1 - La Naucia, Hiszpania 14 16
Costa Blanca Bike Race, Klasyfikacja Generalna - Calp, Hiszpania 1 6
Costa Blanca Bike Race, Etap 4 - Calp, Hiszpania 4 6
Costa Blanca Bike Race, Etap 3 - Calp, Hiszpania 1 2
Costa Blanca Bike Race, Etap 2 - Calp, Hiszpania 4 6
Costa Blanca Bike Race, Etap 1 - Calp, Hiszpania 2 8
87. Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Przełajowym, Słubice 4 2
II Tyski Przełaj, Tychy 4 1 10

Tabela wyników 2023

Impreza Piotr Brzózka Karol Ostaszewski Paweł Bernas Maksymilian Wiśniowski Michał Glanz Krzysztof Łukasik Maksymilian Wiśniowski - U23 Michał Paluta Adrian Brzózka
PP CX - Przełajowy Puchar Polski Sławno 5
UCI C2 - Horska kola Stupno, Czechy 5 4 13
UCI 2.2 Memoriał Jana Magiery 41 17
UCI C3 - Puchar Polski XCO, Boguszów-Gorce 2 11 1 6
UCI C3 - Puchar Polski XCO, Głuchołazy 4 3 6 1
Puchar Polski w maratonie MTB, Głuchołazy 3 11 2 1
PZKol XCM - Bike Atelier MTB Maraton, Dąbrowa Górnicza 1
Próba przedolimpijska, Paryż, Francja 31
UPHILL na stożek 1
UCI HC XCM - Extreme sur Loue, Francja 7
UCI C1 - GREEK MTB SERIES BY ALTER BIKE TOURS - SALAMINA EPIC RACE #7, Grecja 17
UCI C1 - GREEK MTB SERIES BY ALTER BIKE TOURS - SALAMINA EPIC RACE #9, Grecja 15 3
UCI C2 CX - Owocowy Przełaj, Laskowice Pomorskie 12 3
PP CX - Przełajowy Puchar Polski Władysławowo - niedziela 5 6 3
UCI CX C2 - Bryksy Cross, Gościęcin, Polska 12 14 15 25 4
PP CX - Przełajowy Puchar Polski Włoszakowice 14 1
UCI CX C2 - Super Puchar Polski, Zielona Góra 11 3
XCM - Bike Atelier MTB Maraton, Tarnowskie Góry, Polska 1 5
MISTRZOSTWA POLSKI MTB XCC - Białka Tatrzańska 7 4 2 13 6 1 3
MISTRZOSTWA POLSKI MTB XCO - Białka Tatrzańska 8 4 3 6 1 3
Mistrzostwa Europy w Maratonie MTB, Laissac - Aveyron, Francja 27
PZKol XCO - Puchar Szlaku Solnego, Spytkowice 2
XCM UCI C2 - Gdynia MTB Marathon 6
PUCHAR śWIATA MTB XCO - Leogang, Austria 75 95 30 110
PZKol XCO - Puchar Tarnowa, Tarnów 2
Igrzyska Europejskie / Mistrzostwa Europy MTB XCO - Krynica Zdrój, Polska 48 42 17
PUCHAR śWIATA MTB XCO - Val di Sole, Włochy 91 27
Puchar Polski w Maratonie MTB - Jeleśnia 2 1
Puchar Polski w Maratonie MTB - Bielsko-Biała 3 6 4 1 2
UCI Gravel Series - Świeradów-Zdrój 3
Bike Atelier MTB Maraton - Psary 1 9 2 3
UCI C2 - XCO CSÖMÖR KUPA, Węgry 10 12 5 14 2
Memoriał Bercika, Marki 1
UCI 2.2 Memoriał Henryka Łasaka 28
UCI C1 - Puchar Czech XCO w Harrachovie 6 28 4 21 2 7
Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski, Łukowica 6
MISTRZOSTWA POLSKI w Maratonie MTB - Wisła 6 2 8 3 1 1 5
UCI C2 - Puchar Polski XCO, Jastrzębnie-Zdrój 4 2 13 1 5
XCM UCI C2 - Harrachov 1 2
PZKol XCM - Bike Atelier MTB Maraton, Rzyki 1
CX UCI C2 - Ostrava, Czechy 16
UCI C1 - GREEK MTB SERIES BY ALTER BIKE TOURS - SALAMINA EPIC RACE #8, Grecja 16 2
PP CX - Przełajowy Puchar Polski Szczekociny 4
PP CX - Przełajowy Puchar Polski Władysławowo - sobota 6 5 1
PUCHAR śWIATA MTB XCO - Nove Mesto na Morave, Czechy 90 69 47
XCMS - Mouflon Tracks, Klasyfikacja Generalna, Stronie Śląskie, Polska 2 1
UCI C1 - Maja Włoszczowska MTB Race, Jelenia Góra, Polska 13 3 5 19 17 1 6 15
XCM - Małopolska MTB Tour, Trzebinia, Polska 1 1
PUCHAR śWIATA MTB XCM - Nove Mesto na Morave, Czechy 26 36
Akademickie Mistrzostwa Polski MTB - XCO, Kraków 1
Akademickie Mistrzostwa Polski MTB - ITT, Kraków 1
Kryterium, Szosa - Kryterium Asów, Bielsko-Biała 1 5
Kryterium, Szosa - Kryterium Asów, Katowice 1 6
PP Szosa - Chrząstkowice 1
UCI C1 - PUCHAR CZECH, MESTO TUSKOV, CZECHY 16 9 4 25 48
UCI C1 - Drozdovo XCO, Słowacja 13 7 9 21 2
UCI C1 - TURIECKAP XCO, Turcianskie Teplice, Słowacja 16 5 6 47 4
PP XCM - MH Automatyka MTB Pomerania maraton, Luzino 2
PZKol XCM - Bike Atelier MTB Maraton, Czerwionka-Leszczyny 1
PZKol XCM - Koronowo MTB Maraton, Koronowo 1
PZKol XCM - Kaczmarek Electric MTB, Nowa Sól 1
UCI C1 - Czech MTB Cup, Kutna Hora, Czechy 9 17 15 20 39 2 7 8
UCI C1 - Kamptal Trophy, Langenlois, Austria 18 5 24 13 6 8 20
XCM - Gran Fondo Muretto di Alassio, Włochy 24 22
UCI HC - Greek MTB Series - Salamina Epic #6 17 5
UCI C1 - Greek MTB Series - Salamina Epic #5 20 9
UCI C1 - Greek MTB Series - Salamina Epic #4 22 15
UCI SHC - Andalucia Bike Race, Hiszpania, GC 6 6
UCI SHC - Andalucia Bike Race, Cordoba, Hiszpania, Etap 6 5 5
UCI SHC - Andalucia Bike Race, Cordoba, Hiszpania, Etap 5 15 15
UCI SHC - Andalucia Bike Race, Jaen, Hiszpania, Etap 3 9 9
UCI SHC - Andalucia Bike Race, Cordoba, Hiszpania, Etap 4 7 7
UCI SHC - Andalucia Bike Race, Jaen, Hiszpania, Etap 2 4 4
UCI SHC - Andalucia Bike Race, Torredelcampo, Hiszpania, Etap 1 1 1
UCI SHC - Mediterranean Epic - Oropesa, Hiszpania - GC 37 31 2 9 1
UCI SHC - Mediterranean Epic - Oropesa, Hiszpania - Etap 4 75 1 6 11 1
UCI SHC - Mediterranean Epic - Oropesa, Hiszpania - Etap 3 35 74 4 9 1
UCI SHC - Mediterranean Epic - Oropesa, Hiszpania - Etap 2 23 6 5 18 1
UCI SHC - Mediterranean Epic - Oropesa, Hiszpania - Etap 1 32 16 2 17 1
UCI C1 - XCO CUP COSTA BLANCA - Ibi, Hiszpania 16
UCI S1 - Costa Blanca Bike Race- Calp, Hiszpania - GC 9 5 3 10
UCI S1 - Costa Blanca Bike Race- Calp, Hiszpania - Etap 4 10 2 9 16
UCI S1 - Costa Blanca Bike Race- Calp, Hiszpania - Etap 3 21 9 4 46 17 2 10
UCI S1 - Costa Blanca Bike Race- Calp, Hiszpania - Etap 2 31 15 3 45 10 7 14
UCI S1 - Costa Blanca Bike Race- Calp, Hiszpania - Etap 1 44 9 20 60 17 2 12
Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Przełajowym - Zielona Góra 2 6

Tabela wyników 2022

Impreza Krzysztof Łukasik Michał Glanz Paweł Bernas Michał Paluta Piotr Brzózka Mariusz Michałek Adrian Brzózka Karol Ostaszewski
BikeAtelier Maraton Dąbrowa Górnicza 1 2 3
Kaczmarek Electric MTB Maraton - Świebodzin 1
Diky Jardo XCC Ostrawa 5 10 41
Mistrzostwa Świata MTB XCM - Haderslev, Dania 46 24 42
Kaczmarek Electric MTB Maraton - Nowa Sól 1
BikeAtelier Maraton Rzyki 1 2
Mistrzostwa Polski MTB XCM Bardo 7 3 1 2 4
Gravelowe Mistrzostwa Polski Starachowice 2 1 3
Puchar Polski MTB XCM GoldHill MTB Maraton Głuchołazy 1
Puchar Polski MTB XCO CykloOpawy UCI C3 Głuchołazy 1 2 4 3
Puchar Polski MTB XCC Gościęcin 1 2 5 3
Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski Walim 4
Pomerania MTB Maraton Gdańsk 1 2
Mistrzostwa Świata MTB XCO Les Gets 34 60
Mistrzostwa Europy MTB XCM Jablonne v Podjestedi 2 21 7 41 53
Akademickie Mistrzostwa Polski w kolarstwie górskim - XCO 1
Puchar Polski MTB XCO JBG2 Pressingowa Petarda UCI C3 Jastrzębie-Zdrój 1 5 3 21 2
UCI Marathon Series Puchar Świata XCM Bike Maraton Jelenia Góra 8 22 9
Puchar Świata UCI MTB XCO Leogang 62
BikeAtelier Maraton Wisła 1
Mistrzostwa Polski MTB XCO Boguszów Gorce 2 8 4
46 Kryterium Asów w Dąbrowie Górniczej - szosa 4
ALTA VALTELLINA BIKE MARATHON - Bormio, Italia 11 32 15
Nova Vysocina Arena Tour Nove Mesto na Morave 9
Ostravsky Chachar 2022 - Ostrava, Czechy 10 5 2
Kaczmarek Electric MTB Maraton - Trzebania 1
BikeAtelier Maraton Psary 3 1 2
Puchar Polski MTB XCM Bike Maraton Szklarska Poręba 1 2 3
Gdynia UCI C1 7r CST MTB Maraton 2 3 1 5
Puchar Mazowsza MTB XC Legionowo 1 3
Puchar Świata UCI MTB XCO Albstadt 59 89
Puchar Świata UCI MTB XCO Nové Město na Moravě 39 75
II Puchar Polski MTB XCM BikeAtelier Maraton Zdzieszowice 11 1 2 6 21 1
Akademickie Mistrzostwa Polski w kolarstwie górskim - TT 1
Puchar Polski MTB XCC JBG2 Pressingowa Petarda Jastrzębie-Zdrój 1 3 6 14 2
Jelenia Góra Trophy Maja Race UCI XCO Hors Class Jelenia Góra 5 14
Mistrzostwa Polski MTB XCC Short Track Boguszów Gorce 1 6 4
Bike Maraton Ultra Bielawa 1
PUCHAR ŚWIATA UCI MTB XCO Lenzerheide 78 86
BikeAtelier Maraton Jeleśnia 3 4 2 1
Czech MTB CUP Harrachov 1 11 15 9
Kaczmarek Electric MTB Maraton - Kowary 1
Mistrzostwa Europy MTB XCO Monachium 44 45
UCI Stage Class 1 Aragon Bike Race 2022 Etap II 2 35 1 1 12
TURIECKAP UCI C1 XCO w Turciańskich Teplicach 4 15
Puchar Polski MTB XCM Bike Maraton w Polanicy-Zdroju 5 1 2
Puchar Polski MTB XCO UCI C3 - Wyścig o perłę polskich uzdrowisk 1 9 2 7 3
1 Puchar Czech w Brnie XCO UCI C1 1 13 23 4
KTM Kamptal Trophy UCI C1 XCO Langenlois 4 24 14
Grand Prix Kaczmarek Electric MTB Maraton Sulechów 2
BikeAtelier Maraton Rybnik 6 2 8
JBG2 MTB XC Wodzisław Śląski 2022 3 2
UCI Stage Class 1 Aragon Bike Race 2022 Etap III 3 12 2 1 7
UCI Stage Class 1 Aragon Bike Race 2022 Etap IV 6 15 14 8
UCI Stage Class 1 Aragon Bike Race 2022 Klasyfikacja Generalna 2 18 7 10
UCI Stage Class 1 Aragon Bike Race 2022 TT 1 7 8 73 1 10
UCI Stage Hors Class Mediterranean Epic 2022 Klasyfikacja Generalna 5 36 15 23 28
UCI Stage Hors Class Mediterranean Epic 2022 Etap IV 7 43 8 37 34
UCI Stage Hors Class Mediterranean Epic 2022 Etap III 6 35 17 30 33
UCI Stage Hors Class Mediterranean Epic 2022 Etap II 5 40 20 19 27
UCI Stage Hors Class Mediterranean Epic 2022 TT 14 45 25 20 39
UCI Stage Class 1 Costa Blanca Bike Race Klasyfikacja Generalna 2 21 6 8 15 19
UCI Stage Class 1 Costa Blanca Bike Race Etap IV 2 17 11 10 15 36
UCI Stage Class 1 Costa Blanca Bike Race Etap III 6 82 7 11 17 33
UCI Stage Class 1 Costa Blanca Bike Race Etap II 2 13 5 7 22 17
UCI Stage Class 1 Costa Blanca Bike Race TT 2 24 4 9 19 13
85 Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Przełajowym w Gościęcinie 6 3

Tabela wyników 2021

Impreza Piotr Brzózka Wojciech Halejak Mariusz Michałek Krzysztof Łukasik Jakub Zamroźniak Mariusz Kozak Mateusz Nieboras Adrian Brzózka
Mistrzostwa województwa Opolskiego Falmirowice 1
Mistrzostwa Polski w przełaju Włoszakowice 9 12
Przełaj Stronie Śląskie 2 1
Justiano Hotel MTB CUP Turcja 5 8
Karaburum MTB CUP Turcja 20 7
Alanya Avocado MTB Cup Turcja 10 11
Pomerania Winter Challenge Gdańsk 2 1 3 1
Puchar Polski XCM Luzino 9 2 7 3
Kamptal Klassic 2 5 23 41
Puchar Polski XCO Krynica Zdrój 7 21 2 11 6
Mistrzostwa Świata w przełaju Ostend 41
Puchar Mazowsza Jabłonna 12 10 2 4 17 4
Puchar Słowacji Drozdovo 16 12 1
Puchar Świata Nove Mesto 69
Puchar Polski w maratonie Złotoryja 8 10 6
Puchar Polski XCO Białystok 6 16 1 9 14
Puchar Polski XCO Jastrzębie Zdrój 5 12 1 2 20 3 15
Wyścig przełajowy Kęty 2 1
Bikeatelier maraton Dąbrowa Górnicza 6 1 5 2 3
Puchar Polski XCO Wałbrzych 11 17 15 4 5 19
MTB Trophy 1 2
Puchar Świata Leogang 44
Bikeatelier maraton Ustroń 3 2 1
Puchar Polski w maratonie Połczyn Zdrój 3 2 1 4
Bikeadventure 4 5 2
Andora MTB Classic 2 2
Puchar Polski w maratonie Szklarska Poręba 3
Bikeatelier maraton Jeleśnia 2 3 1
Puchar Polski XC Myślenice 11 14 15 3 2 16 4
Puchar Polski XC Warszawa 1
Bikeatelier maraton Tarnowskie Góry 6 1 3 5 9 2
Puchar Szlaku Solnego Orawka 3 6 2
Puchar Polski w maratonie Obiszów 3 4 1
Puchar Czech Hlinsko 37 2 17 23
Mistrzostwa Polski XC Boguszów Gorce 10 9 11 2 12 1
Mistrzostwa Europy XCO Serbia 35 25
JBG2 Wiśniowiec MTB Race 4 3 6 2 8
Mistrzostwa Świata XCO Val di Sol 70 39
Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski 24 23 21
Puchar Polski XCO Głuchołazy 6 11 13 1 3 14 3
Goldhill MTB maraton 1
Mistrzostwa Polski w maratonie Srebrna Góra 7 5 8 4 6 16
Bikeatelier maraton Wisła 2 1

Tabela wyników 2020

Impreza Wojciech Halejak Mariusz Kozak Krzysztof Łukasik Jakub Zamroźniak Adrian Brzózka Mateusz Nieboras Mariusz Michałek Piotr Brzózka
Mediterranean Epic 33 37 7 23
Puchar Polski#1 XCO Warsaw Cup Kazurka 2
Bikemaraton#1 Szklarska Poręba 2 3
Bikeatelier maraton #1 Ustroń 4 3 6 2 5 7
Puchar Szlaku Solnego Orawka 15 13 1 5 6 7
Puchar Czech Zadov 40 16 10
Mistrzostwa Polski Cross Country Mrągowo 9 11 1 4 13
Puchar Polski w maratonie MTB Myślenice 3 1 6 2 4
Puchar Polski w maratonie Złotoryja 4 5 1 2 3 8 10
Bikeatelier maraton Psary 3 5 1 6 4 2
Mistrzostwa Śląska XC Jastrzębie 2 4 1
Puchar Polski XC Wałbrzych 22 6 10 19
Mistrzostwa Polski w maratonie Gdynia 8 10 2 3 1 1 11 4
Costa Blanca Bike Race 54 31 4 4 31 24 24
Puchar Polski Wisła 6 2 2 5 4
Puchar Świata Nove Mesto#1 73
Puchar Świata Nove Mesto#2 47
Bikemaraton Świeradów Zdrój 6 4 1 2 5
Bikeatelier Maraton Rybnik 2 3 5 1 4
Puchar Polski Sobótka 5 6 1 2 1 8
Puchar Polski XCM kl. generalna 3 2 1
Mistrzostwa Świata XC Leogang 30
Mistrzostwa Europy Monte Tamaro 24
Uphill Stożek 1
Przełaj Suszec 8 10 14
Puchar Polski w przełaju Katowice 7 11

Tabela wyników 2019

Impreza Krzysztof Łukasik Jakub Zamroźniak Wojciech Halejak Mariusz Michałek Mariusz Kozak Adrian Brzózka Mateusz Nieboras Piotr Brzózka
Kamptal Klassik Trophy 7 17 26 32 49
Cambrils UCI Marathon Series 18 16 17
Bikemaraton Miękinia 6 2 5 3
Puchar Słowacji 1 Turčianske Teplice 14 2
Bike Atelier Maraton 1 Rybnik 1 2 4
Puchar Strefy MTB Bardo 4 1 5
XCM Kamenjak Rocky Trails 3 4 6 9 7
XCO Premantura Rocky Trails 5 14 17 19 10
Mediterranean Epic 24 14 39 21 30 23
Bikemaraton #2 Zdzieszowice 1 9 8 2 3
Puchar Polski XC Zuków 4
Bikeatelier maraton #2 Dąbrowa Górnicza 4 3 5 2
Bikemaraton Polanica Zdrój #3 1 7 3 2
Bikeatelier maraton #3 Ustroń 3 4 2 6 5
Maja Włoszczowska MTB Race 14 22 19
Bikemaraton #4 Jelenia Góra 6 28 9 41 5 12 16
Bikemaraton #5 Wisła 1 5 3 2
Bikeatelier maraton #4 Brenna 3 2 1 4
malevil cup 8 16 9
Cryospace Bikeadventure 3 5 9 8
Bikemaraton #6 Szklarska Poręba 2 1
Mistrzostwa Polski XCO 3 10 7 14
Uphill Góra Żar Heat Games 3 2
Bikemaraton Bielawa 1
Bikeatelier maraton #6 Jeleśnia 1 7 8 9 2
Bikemaraton #7 Obiszów 1 2
Strefa Sudety Muflon Srebrna Góra 1 4 3 8 2 6
Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski Podgórzyn 11 21 23
XCO Cyclo Opawy Głuchołazy 1 2 6 7 5
Mistrzostwa Polski w Maratonie MTB Gdynia 2 7 4 8 1 3 5

Tabela wyników 2017

Impreza Adrian Brzózka Piotr Brzózka Wojciech Halejak Mariusz Kozak Mariusz Michałek
Costa Blanca Bike Race 30 30 15 3 10
Algarve Bike Challenge 4
Catalunya Bike Race 11 13 3
Roc Trophy 3 4 2
BT Faget Rumunia 1 2 3
Mistrzostwa Europy w maratonie 26 13 7
Mistrzostwa Polski XCO 21 2 8 6 13
Mistrzstwa Polski w maratonie 19 2 4 9
Mistrzostwa świata w maratonie 21
Puchar Polski gen. 1 2
Vienna Life Lang team gen. 1
Bike Maraton gen. 6 3 5 2 7 15 2

Tabela wyników 2016

Impreza Adrian Brzózka Wojciech Halejak Mariusz Michałek Mariusz Kozak
Polish Marathon Championships 1
Polish XCO Championships 3
Costa Blanca Bike Race 5
Algarve Bike Challange 1 6 8
La Rioja Bike Race 3
Bike Maraton Jelenia Góra UCI 2
BT Marathon Faget 1 4 3
Polish Marathon Cup 1
Lang Team Marathon Series 2
NapoCup C2 9 10