Aktualności

17. miejsce Krzysztofa Łukasika w Pucharze Świata XCC

KRZYSZTOF ŁUKASIK 17. na Short-tracku w Les Gets! Nasz zawodnik świetnie spisał się na rozpoczynających Puchar Świata zmaganiach!

KRZYSZTOF ŁUKASIK OBRONIŁ TYTUŁ MISTRZA POLSKI CROSS-COUNTRY

Po sobotnim sukcesie w short-tracku, Krzysztof Łukasik pewnie wygrał niedzielne zmagania w Olimpijskiej formule cross-country!

KRZYSZTOF ŁUKASIK MISTRZEM POLSKI SHORT-TRACK

Pierwszy dzień Mistrzostw Polski kończymy ze złotym medalem i tytułem Mistrza Polski w short-track Krzysztofa Łukasika! ????

Kolejny start Krzysztofa Łukasika i Karola Ostaszewskiego na Pucharze Świata

Świetnie w sobotę spisał się Krzysztof Łukasik, który na bardzo fizycznej i błotnistej (na zjazdach) trasie zajął 30. miejsce poprawiając swój rezultat z Val di Sole!

Krzysztof 59. oraz Karol 71. w Val di Sole

W rozegranym dziś Pucharze Świata Krzysztof Łukasik zajął 59. oraz Karol Ostaszewski 71. pozycję.

Puchar Świata w Nove Mesto na Morave za nami

Krzysztof Łukasik 33! na Pucharze Świata w Novym Mescie na Morave ????????

Dobry wyścig pojechał również Karol Ostaszewski, który zajął 72. lokatę!

Krzysztof i Karol najlepsi na Pressingowej Petardzie

Krzysztof Łukasik najszybszy na JBG-2 Pressingowa Petarda Jastrzębie-Zdrój Puchar Polski MTB XCO!

Karol Ostaszewski 24. zawodnikiem w Europie

Karol Ostaszewski 24! zawodnikiem na Mistrzostwach Europy w Rumunii!

Krzysztof Łukasik po dwóch defektach zajął 34 lokatę!

Dublet naszych zawodników w Jeleniej Górze

KRZYSZTOF ŁUKASIK Z BILETEM NA IGRZYSKA OLIMPIJSKIE DO PARYŻA!

Krzysztof i Karol w TOP10 w Heubach UCI HC

Krzysztof Łukasik zajął 5. miejsce w rozegranym wczoraj wyścigu rangi UCI HC w ramach rowerowego festiwalu Bike The Rock w Heubach! Świetnie spisał się również Karol Ostaszewski, który był 9.