Aktualności

Puchar Świata MTB XCO oraz XCM - Nove Mesto na Morave

Bardzo dobre wyniki naszych zawodników w UCI Mountain Bike World Series: Nové Město na Moravě 2023

Podwójne zwycięstwo Bernasa na Kryterium Asów (Katowice, Bielsko-Biała)

Piątkowe zawody w Katowicach po wyrównanej walce i wygraniu ostatniego "bardzo tłustego" okrążenia wygrał PAWEŁ! Michał zajął 6. miejsce.

Sobota, to już wymagające ściganie po brukach na rynku Bielsko-Białej. Po samotnej jeździe przez większość wyścigu ponownie wygrał Paweł, a Michał zajął 5. miejsce!

Paweł Bernas wygrywa klasyk w Chrząstkowicach

Po udanym starcie w Pucharze Czech Paweł Bernas postanowił przypomnieć sobie jak to jest ścigać się na szosie! Po aktywnej jeździe i sprincie na kreskę odniósł zwycięstwo z 5. osobowej ucieczki.

Solidne wyniki w Mesto Tuskov UCI C1

Paweł Bernas zajął dziś fantastyczne 4 miejsce na Pucharze Czech w Mesto Tuskov. Bardzo dobrze pojechał również Karol Ostaszewski który doskonale rozłożył siły i na ostatnim kółku wskoczył na 9 pozycję!

Schwalbe Tires nie musimy się martwić o przyczepność

Kolejny już sezon o naszą przyczepność zadba Schwalbe tires!

Krzysztof Łukasik DRUGI w Drozdovie! Karol i Paweł w top10!

Krzysztof Łukasik zajmuję drugie miejsce w Pucharze Słowacji UCI C1 w Drozdovie!

Koła No Limited kolejny sezon jedą z nami!

Kolejny już sezon będziemy jeździć na niezawodnych i lekkich kołach od No Limited! Dla nas to przede wszystkim optymalna harmonia między wagą kół, a ich wytrzymałością i trwałością!

Podsumowanie weekendu 15-16 kwietnia - Puchar Słowacji XCO, Puchar Polski XCM, Bike Atelier

Krzysztof Łukasik, Karol Ostaszewski i Paweł Bernas odpowiednio na 4, 5 i 6 miejscu w Turcianskich Teplicach UCI C1! Jacek Brzózka na 3 miejscu w Masterasach.
Michał Glanz drugi na Pucharze Polski XCM, a Adrian Brzózka wygrywa BAM w Masterasach!

Karol, Krzysztof i Paweł pojadą w narodowych barwach w Turcianskich Teplicach oraz Drozdovie!

Krzysztof Łukasik, Karol Ostaszewski oraz Paweł Bernas powołani do Reprezentacji Polski na Puchary Słowacji XCO

Krzysztof Łukasik zajął 2. miejsce na pełnym błota Pucharze Czech w Kutnej Horze

Krzysztof Łukasik po walce z trasą (i rywalami) zajął świetne drugie miejsce podczas pierwszej edycji Pucharu Czech w Kutnej Horze!
Świetnie zaprezentowali się również Michał Paluta i Piotr Brzózka, którzy odpowiednio zajęli 8 oraz 9 miejsce!

Paweł Bernas 5, Krzysztof Łukasik 6 w Austriackim Klasyku - Kamptal Trophy Langenlois

Paweł zajął 5, a Krzysztof 6 miejsce w bardzo dobrze obsadzonym wyścigu w Austrii!
Warto również wspomnieć o świetnym ósmym miejscu Maksa Wiśiowskiego w kategorii do lat 23!

Wielkie Greckie Ściganie Krzysztofa Łukasika i Karol Ostaszewskiego

Karol i Krzysztof wystartowali w dobrze obsadzonych wyścigach XCO na Greckiej wyspie Salamina!
Rywalizowali w trzech wyścigach klasy 2x UCI C1 oraz HC!