Sponsorzy

Autor: Michał Górny 26 października 2022

JBG2 Sp. z o.o.

Założyciel i główny, tytularny sponsor JBG2 CryoSpace

 

JBG-2 Sp. z o.o. to polski producent urządzeń chłodniczych, fotowoltaiki, pomp ciepła, kriokomory CryoSpace, oświetlenia LEDit, najlżejszej na rynku rowerowym sztycy JBG-2 DPS.

"W JBG-2 łączymy to, co wypracowaliśmy przez lata aktywności produkcyjnej na rynku urządzeń chłodniczych z rozwojem produktów dla odnawialnych źródeł energii. Wdrażamy dobre rozwiązania uważnie słuchając potrzeb naszych klientów.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji urządzeń dla chłodnictwa i gastronomii, a także systemów oświetleniowych LED oraz kabin kriogenicznych. Dzięki temu mamy dostęp do najwyższej klasy europejskich podzespołów oraz doświadczenie i wiedzę niezbędne dla kompleksowej produkcji złożonych systemów technologicznych. Jesteśmy producentem o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym.

Stworzone przez nas marki JBGPV i JBGHT to nowy rozdział w rozwoju firmy. Działalność w zakresie produkcji modułów fotowoltaicznych i pomp ciepła spowodowała rozbudowę i udoskonalenie parku maszynowego. W województwie śląskim,

w Żorach i Warszowicach zlokalizowane mamy prężnie działające i zautomatyzowane fabryki, w których zatrudniamy najlepszych specjalistów.

Wiedza, doświadczenie i innowacyjne technologie, którymi dysponujemy na poszczególnych etapach produkcji, pozwalają tworzyć moduły fotowoltaiczne na poziomie najwyższych światowych standardów jak i pompy ciepła, które łączą w sobie nowoczesny wygląd oraz maksymalną wydajność."