Aktualności

24 czerwca 2018

Halej wygrywa maratony dwa razy z rzędu, Helizanowicz na podium Pucharu Polski XCO!  

Pracowity był miniony weekend naszych kolarzy na wyścigach XCM i XCO. W sobotę Wojtek Halejak Mountain Biker startował Pucharze Strefy MTB w Mieroszowie i był bezkonkurencyjny na dystansie mega. Profil trasy przypominał grzebień, a na dystansie 47,5km było do pokonania 1600m przewyższenia co było przewagą dla Wojtka. Kolejną wygraną Wojtek utrzymuje pozycję lidera klasyfikacji generalnej, a do końca pozostały 3 edycje 

 Wyniki: https://live.ultimasport.pl/671/index.php…

Dzień później na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej Halej nie zwalnia tempa i ponownie wygrywa wypędzając Neumanna i Kucewicza.Tym razem trasa była nieco mniej wymagająca, dystans liczył 66 km a przewyższenia było do pokonania nieco ponad 1 tys metrów.

 Wyniki: https://zapisy.mktime.pl/bike-atelier-mtb-maraton-2018-zark…

Równocześnie drugi skład ekipy startował w wyścigach XCO w Pcimiu. W sobotę odbyła się Małopolska Liga Rowerowa, gdzie w kategorii w kategorii elity wygrał Mariusz Michałek. Dzień później również w Pcimiu odbył się Puchar Polski XCM, gdzie drugie miejsce w kategorii junior zajął Łukasz Helizanowicz. W kategorii elity 5 był Mariusz Michałek.

 Małopolska Liga Rowerowa: http://www.e-zawody.pl/…/538_wyniki_malopolskie_ligi_kolars…
 Puchar Polski XCO http://www.e-zawody.pl/…/541_wyniki_pucharu_polski_mtb_xcom…