Aktualności

3 lipca 2018

Wygrywamy Cryospace Bike Adventure!

Zgodnie z planem ukończyliśmy 4 etap wyścigu, który tym razem był krótszy, ale równie wymagający. Defekt próbował pokrzyżować plany Mariuszowi Michałkowi, jednak przewaga którą zdołał wypracować na etapie pozwoliła mu na szybką naprawę koła. Ostatecznie nasza trójka dojechała zajmując po raz 4 kompletne podium!

Klasyfikacja generalna nie uległa zmianie i również zajęliśmy pierwsze 3 miejsca w kolejności:

Adrian Brzózka
Mariusz Kozak
Mariusz Michałek

Nasza trójka ukończyła wyścig z przewagą ponad 15 minut nad pozostałymi zawodnikami UCI w klasyfikacji generalnej!

W klasyfikacji generalnej M5 udany powrót po kontuzji zaliczył Jacek Brzózka zajmując 3 miejsce!

Juz za 3 dni wracamy na karkonoskie ścieżki ściągając się w maratonie na dystansie ultra