Aktualności

27 maja 2018

W niedziele ponownie wygrywamy i stajemy na podium w Brennej i Gdańsku!

Owocny był miniony weekend w sukcesy naszych zawodników na maratonach  W Brennej na trzecim wyścigu z serii bike atelier maraton wygraliśmy w dwóch kategoriach i na dystansie Pro zajęliśmy całe podium. Na dystansie Hobby nasz najmłodszy zawodnik Łukasz Helizanowicz wygrał w klasyfikacji open mężczyzn na tym etapie oraz w swojej kategorii  Na najdłuższym dystansie Pro, gdzie trasa liczyła 50km i 2155 mprzewyżenia triumfował Adrian Brzózka , drugi był Wojciech Halejak trzeci Piotr Brzózka 

Natomiast dwóch naszych zawodników na drugim końcu Polski ścigało się w Vienna Life maraton w Gdańsku. Dwójka z Jbg2 Cryospace ścigał się na dystansie Grand Fondo 101km. Pomimo sporego dystansu wyścig rozegrał się na ostatnich metrach i nasi zawodnicy ulegli sile Dariusza Batka zajmując kolejno 2 miejsce- Karol Rożek  i trzecie- Mariusz Kozak