Wyniki

2016
Zawody Adrian
Brzózka
Anton
Sintsov
Tomasz
Drożdż
Patryk
Piasecki
Wojciech
Halejak
Mariusz
Kozak
Mariusz
Michałek
St Mazovia MTB Marathon1
3 etap la rioja bike race1
Krokowa Lang Team1
Skandia - Gdańsk23
Bike Maraton MI KINIA 2016321
Costa Blanca Bike Race 20165566
Bike Maraton - Wisła16372
Napo Cup Rumunia 20169
Gran Fondo Muretto di Alassio 2016414
Krokowa Lang Team2
Puchar Polski - Skomielna3
Mistrzostwa Polski - Gielniów 20163
Rumunia Marathon Faget KLUĮ NAPOKA 20162091043
Napo Cup Rumunia 201617102
Mistrzostwa Europy XCO - Łotwa1822171329
Puchar Polski XC3
Skandia Marathon - Warszawa413
Skandia - Kraków412
Mistrzostwa Świata XCO137435
Gran Fondo Muretto di Alassio 201657
Rumunia Cross Country 20166
Mario mú Marathon - Francja37
Cairns, Australia. WORLD CUP UCI XCO51
XCO C1 Salamina Island 20162
Algarve Bike Challenge UCI XCS C2 201611
La Montagnetta di San Siro C1 Internazionali d'Italia7
KMC Bundesliga XCO - Goldtrophy Sabine Spitz7
st c2 XC Rogla Słowenia1
Kamptal-Klassik-Trophy 20169
La Bresse 16
st C1 misgav bike festival izrael1
Małopolski Wyścig Górski II etap2
Skandia - Bukowina1
2015
Zawody Adrian
Brzózka
Piotr
Brzózka
Tomasz
Drożdż
Patryk
Piasecki
Wojciech
Halejak
Mariusz
Kozak
Mariusz
Michałek
Mistrzostwa Polski CX – Bytów5
Costablanca Bike Race UCI S2 – Benidorm/Hiszpania551818
Cyprus Sunshine Cup UCI SHC – Afxentia/Cypr75627069
Salcano MTB Cup UCI S2 – Novi Sad/Serbia1718
Kamptal Klassik Trophy UCI C1 – Langenlois/Austria423118
Trofeo Delcar UCI HC – Montichiari/Włochy6053
Puchar Polski XCO – Białystok12348
Puchar Polski XCM – Michałowo47125
Solgotarjan Kupa UCI C2 – Solgotarjan/Węgry1
Puchar Polski XCM – Połczyn Zdr.45213
Mistrzostwa Europy XCM – Singen/Niemcy594352
Puchar Polski XCM – Kluszkowce3512
Akademickie Mistrzostwa Polski XCO – Jelenia Góra3
XCO Samobor UCI C2 – Samobor/Chorwacja3141816
Puchar Polski XCO – Boguszów Gorce28
Tour de Javorovy – Trinec/Czechy12
Puchar Polski XCM – Gdańsk5123
Mistrzostwa Świata XCM – Val Gardena/Włochy455461
Bike Maraton – Wisła14
Jelenia Góra Trophy UCI HC – Jelenia Góra85
Puchar Polski XCM – Jelenia Góra17
Sigulda Cup UCI C2 – Sigulda/Łotwa1117
Puchar Polski XCO - Skomielna Biała1
Puchar Czech XCO – Brno/Czechy10141215
Mistrzostwa Polski XCE – Sławno111622
Mistrzostwa Polski XCO – Sławno31827141120
Puchar Polski XCM – Bielawa72118
Crater XCO Cup UCI C2 – Oradea/Rumunia3108
Memoriał Henryka Łasaka – Sucha Beskidzka4414
Puchar Polski XCM – Chełm1
Nordic Championship XCO UCI C1 - Horten Norwegia16
Nordic Cup XCO UCI C2 - Horten Norwegia1021
Vaude Trans Schwarzwald – Engen/Niemcy616
Bike Maraton – Myślenice263
Ostravsky Chachar XCO – Ostrava/Czechy478
Ostravsky Chachar XCM – Ostrava/Czechy28
Tour de Rybnik – Rybnik21381047
Puchar Polski XCO – Głuchołazy1133
Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski – Jelenia Góra416
Puchar Polski XCM – Wolsztyn137
Mistrzostwa Polski XCM – Obiszów1485236
Bike Maraton – Świeradów Zdr.32291
Puchar Polski XCM – Kwidzyń812
Canyon Roc Marathon – Frejus/Francja202712213719
Roc 'd Azur – Frejus/Francja101756252723
2014
Zawody Adrian
Brzózka
Piotr
Brzózka
Bartłomiej
Wawak
Tomasz
Dróżdż
Patryk
Piasecki
Mariusz
Kowal
Andalucia Bike Race – Cordoba/Hiszpania Class 1-XCS442222
Mishmar Haemek International – Kibbutz Mishmar Haemek/Izrael Class 2-XCO21113
Mishmar Haemek International – Kibbutz Mishmar Haemek/Izrael Class 2-XCO522010
Kamptal-Klassik-Trophy – Langenlois/Zöbing/Austria Class 1-XCO674214
XCO Premantura – Pula/Chorwacja Class 1-XCO320
Kamenjak Rocky Trails – Pula/Chorwacja XCM3186
Puchar Polski MTB – Białystok/Polska XCO371
Skandia Maraton Lang Team – Warszawa/Polska XCM12
Kaczmarek Electric MTB – Olejnica/Polska XCM3
Vodice Cup – Vodice/Chorwacja Class 2-XCO17
Author Sela Marathon – Lipnik Nad Becvou/Czechy XCM127201713
Grazer Bike Opening – Stattegg/Austria Class 1-XCO14
La Rioha Bike Race – Logrono/Hiszpania Class 2-XCS983314
Eska Bike Maraton – Wałbrzych/Polska XCM1
Puchar Świata XCO – Nove Mesto/Czechy CDM-XCO2610286
Skandia Maraton Lang Team – Kraków/Polska XCM5871
Puchar Świata XCO – Albstadt/Niemcy CDM-XCO10
Eska Bike Maraton – Wisła/Polska XCM12831
Skandia Maraton Lang Team – Bytów/Polska XCM721
Mistrzostwa Europy XCM – Ballyhoura/Irlandia96
Beskidy MTB Trophy – Istebna/Polska XCS1
Puchar Polski MTB – Lubaszowa/Polska XCO1
Skandia Maraton Lang Team – Bukowina Tatrzańska/Polska XCM26101
Mistrzostwa Świata XCM – Pietermaritzburgh/RPA6
Skandia Maraton Lang Team – Krokowa/Polska XCM321351
Mistrzostwa Polski XCE – Środa Wlkp./Polska1211
Mistrzostwa Polski XCO – Żerków/Polska4112
III Otwarte Mistrzostwa Srebrnej Góry „Muflon MTB” - Srebrna Góra/Polska XCM1
Eska Bike Maraton – Szklarska Poręba/Polska XCM3
Cyklomaraton – Ostrava/Czechy XCM326
Puchar Polski MTB - Sandstone – Sławno/Polska XCO1
Kryterium szosowe o Puchar Starosty Pszczyńskiego – Pszczyna/Polska218
Kujawsko-Pomorskie MTB XC – Dobrzyń/Polska XCO1
King Oscar MTB Maraton – Gniewino/Polska XCM15
Kralovsky MTB Maraton – Granc-Petrovec/Słowacja XCM321
UCI World Cup – Meribel/Francja CDM-XCO15
Górskie Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym – Podgórzyn/Polska2437615
Kaczmarek Electric MTB – Nowa Sól/Polska XCM376
Mistrzostwa Polski XCM – Obiszów/Polska3418111
Jelenia Góra Trophy - Jelenia Góra/Polska Class 1-XCO1221
Skandia Maraton Lang Team – Dąbrowa Górnicza/Polska XCM173
Skandia Maraton Lang Team – Kwidzyn/Polska XCM142
Roc' D Azur – Roc Marathon 83 – Frejus/Francja19507244
Roc' D Azur – Frejus/Francja4716
2013
Zawody Adrian
Brzózka
Piotr
Brzózka
Bartłomiej
Wawak
Tomasz
Dróżdż
Andalucia Bike Race – Cordoba/Hiszpania Class 1-XCS881616
Kamptal-Klassik-Trophy – Langenlois/Zöbing/Austria Class 1-XCO7417
UCI Marathon Series - Roc Laissac - Laissac/Francja9
XCO Premantura – Pula/Chorwacja Class 1-XCO31412
Kamenjak Rocky Trails – Pula/Chorwacja XCM134
Vodice Cup – Vodice/Chorwacja Class 1-XCO12410
Góry Świętokrzyskie MTB Cup – Pińczów/Polska Class 2-XCO14
Mistrzostwa Europy XCM – Singen/Niemcy936
UCI World Cup – Albstadt/Niemcy CDM-XCO25
Beskidy MTB Trophy – Istebna/Polska XCS215
Mistrzostwa Europy XCO – Bern/Szwajcaria13
Mistrzostwa  Świata XCM – Kirchberg/Austria10322298
Mistrzostwa Polski XCO – Żerków/Polska21
Puchar Słowacji - Valcianska dolina/Słowacja Class 2-XCO539
UCI Marathon Series - Ucka MTB – Lovran/Chorwacja125
Halicanum Trophy – Sveti Martin na Muri/Chorwacja Class 2-XCO4510
Halicanum Trophy – Sveti Martin na Muri/Chorwacja XCE56
JBG-2 MTB Race – Ustroń/Polska Class 2-XCO31
UCI Marathon Series – Graz/Stattegg/Austria41413
Mistrzostwa Świata XCO – Pietermaritzburgh/RPA21
Eska Bike Maraton – Wisła/Polska XCM1
Mistrzostwa Polski XCM – Obiszów/Polska211
UCI World Cup – Hafjell/Norwegia CDM-XCO262862
Powerade Volvo MTB Marathon – Istebna/Polska XCM113
Skandia Maraton Lang Team – Kwidzyń/Polska XCM31
Roc' D Azur – Roc Marathon 83 – Frejus/Francja XCM16181734
2012
Zawody Adrian
Brzózka
Piotr
Brzózka
Bartłomiej
Wawak
Tomasz
Dróżdż
Marek
Galiński
Salcano MTB Cup – Istanbul/Turcja Class 1-XCO423
Internacional de Rans - Rans - Penafiel/Portugalia Class 2-XCO1038185
Portugal Cup XCO - Povoa de Lanhoso/Portugalia Class 1-XCO31029
UCI World Cup #1 – Pietermaritzburg/RPA CDM-XCO4549
Kamptal-Klassik-Trophy – Langenlois/Zöbing/Austria Class 1-XCO62719
Portugal Cup XCO - Oliveira de Azemeis/Portugalia Class 1-XCO613
UCI World Cup #2 – Houffalize/Belgia – CDM-X504572
XCO Samobor – Samobor/Chorwacja Class 1-XCO14
2012 Maros Bike XCO Cup - Cluj-Napoca /Rumunia Class 1-XCO382
MTB Croatia Cup – Vodice/Chorwacja Class 2-XCO1
Grazer Bike-Opening Stattegg – Stattegg/Austria Class 1-XCO4
UCI World Cup #4 - La Bresse/Francja CDM-XCO5751
Czech National Cup - Kutná Hora /Czechy Class 2-XCO10
Puchar Polski MTB – Żerków16
Puchar Polski XCM – Kraków156
Mistrzostwa Europy XCM – XIII. International MTB Marathon Malevil Cup - Jablonné v Podještědí/Czechy5316
Puchar Polski XCM – Białystok4
Puchar Polski XCM – Gdańsk4
European Continental Championships – Moskwa/Rosja27
Puchar Polski XCM – Lublin5
XC Kamnik – Kamnik/Słowenia Class 2-XCO217
Mistrzostwa Polski XCO – Kielce63282
Puchar Polski MTB - JBG-2 MTB Race – Ustroń2218
Powerade Garmin MTB Marathon – Ustroń124
XXX Igrzyska Olimpijskie – Londyn/Wielka Brytania32
Puchar Polski MTB – Maja Włoszczowska MTB Race – Jelenia Góra4446
Ostravsky Chachar – Ostrava/Czechy Class 2-XCO15624
Mistrzostwa Rudy Śląskiej – Ruda Śląska1
Puchar Polski XCO – Gielniów11
Mistrzostwa Świata XCO – Saalfelden/Austria4947
Puchar Świata XCM – Graz-Stattegg/Austria13
Mistrzostwa Polski XCM – Dąbrowa Górnicza42
Mistrzostwa Bielska-Białej – Murapol Cup – Bielsko-Biała213
Puchar Świata XCM – Moena/Włochy35
Powerade Garmin MTB Marathon – Istebna16
Puchar Polski XCO – Wałbrzych213
Roc' D Azur – Roc Marathon 83 – Frejus/Francja64
Gazipasa MTB Cup – Gazipasa/Turcja Class 2-XCO3
Copa Catalana Internacional #1 - Banyoles /Hiszpania Class 1-XCO8
Bitlis MTB Race – Bitlis/Turcja Class 2-XCS2
Joe Ride Fest – Kluszkowice1
Mistrzostwa Słowacji XCM – Rajecke Teplice/Słowacja3
2011
Zawody Adrian
Brzózka
Piotr
Brzózka
Bartłomiej
Wawak
Marek
Galiński
Hondsrug Classic (C1) - Gieten (NED)1411
Mountain Bike Magyar Nagydij (C2) - Veszprem (HUN)13
Manisa MTB CUP (C1) - Manisa (TUR)2
Mistrzostwa świata XCO - Champery (SUI)1838
UCI Mountain Bike World Cup - Val Di Sole (ITA)6791843
UCI Mountain Bike World Cup - Nove Mesto na Morave (CZE)1455
Mistrzostwa Europy XCO - Dohnany (SVK)332727
UCI Mountain Bike World Cup - Windham (USA)936
UCI Mountain Bike World Cup - Mont Sainte Anne (CAN)1243
Mistrzostwa Polski XCO - Kielce (POL)211
Mistrzostwa Polski XCO - Sztafeta - Kielce (POL)11
Plus Grand Prix MTB (C1) - Jelenia Góra (POL)612
Plus Grand Prix MTB - Sprint - Jelenia Góra (POL)72
UCI Mountain Bike World Cup - Offenburg (GER)241544
UCI Mountain Bike World Cup - Dalby Forest (GBR)181854
Grazer Bike - Opening Stattegg (C1) - Graz/Stattegg (AUT)21
UCI Mountain Bike World Cup - Pietermaritzburg (RSA)741
Taca de Portugal XCO (C1) - Póvoa de Lanhoso (POR)1
Open de Espana (C1) - Matryt (ESP)911
Haifa Race (C1) - Haifa (ISR)3
Mistrzostwa Polski CX - Gościęcin (POL)44
XCO Shaalfenden (C1) - Saalfenden (AUT)39
JBG-2 MTB Race (C2) - Ustroń (POL)3211
XVII Otwarte Mistrzostwa MTB Lubawka 2011 - Lubawka (POL)1
Puchar Polski Skandia Maraton Lang Team - Kwidzyn (POL)11
SC ISD CUP (C1) - Donieck (UKR)83
Puchar Polski Skandia Maraton Lang Team - Białystok (POL)14
XV Otwarte Mistrzostwa Rudy śląskiej - Ruda śląska (POL)1
Puchar Polski Skandia Maraton Lang Team - Rzeszów (POL)4
Ostravsky Chachar (C1) - Ostrava (CZE)13
Mistrzostwa Polski w Maratonie MTB - Jelenia Góra (POL)1
Suzuki Powerade MTB Marathon - Ustroń (POL)1
Pętla Beskidzka - Istebna (POL)1
XC Kamnik (C2) - Słowenia (SLO)5
Plus Grand Prix MTB (C2) Nałęczów (POL)1
Puchar Polski Skandia Maraton Lang Team - >Nałęczów (POL)13
Puchar Polski Skandia Maraton Lang Team - Kraków (POL)1
Suzuki Powerade MTB Marathon - Złoty Stok (POL)112
Taca de Portugal XCO (C1) - Póvoa de Lanhoso (POR)9
Kamptal Klassik Trophy (C1) - Langenlois (AUT)20114
Haifa Race (C1) - Haifa (ISR)92
Polonezkoy-Adampol MTB Cup (C1) - Polonezkoy/ Istanbul (TUR)2
Czech National Cup (C2) - Boskovice (CZE)6
Eska Bike Maraton - Kielce (POL)1
2010
Zawody Adrian
Brzózka
Piotr
Brzózka
Bartłomiej
Wawak
Marek
Galiński
Roc d' Azur (C1) - Frejus (FRA)2625
GranFondo La Prevostura (C2) - Lessona (ITA)19
Vacansolei Grand Prix MTB (C1) - Szczawno Zdrój7312
AZS MTB CUP - Zabrze1
Vacansolei Grand Prix MTB (C2) - Białystok112
Mistrzostwa świata XCO - Mont Sainte - Anne (CAN)1333
Puchar świata XCO - Windham (USA)15
Mistrzostwa Polski XCM - Karpacz41
Uphill Race śnieżka - Karpacz1
Ostravsky Chachar (C2) - Ostrava72
Powerade Suzuki MTB Marathon - Głuszyca121
Vacansolei Grand Prix MTB (C2) - Nałęczów311
Grand Prix Dohnany (E1) - Dohnany (SVK)2
Vacansolei Grand Prix MTB (C2) - Olsztyn5211
Beskidy MTB Trophy - Istebna121
Akademickie Mistrzostwa Polski XC - Chełm1
Vacansolei Grand Prix MTB (C1) - Bielawa13
Maja Włoszczowska MTB Race (E2) - Jelenia Góra6317
Puchar świata XCO - Houffalize (BEL)482345
Puchar świata XCO - Dalby Forest (GBR)825154
Slovenske Darmoty (C2) - Slovenske Darmoty (SVK)11143
8. Int. Eisenberger WeinidylleTrophy (C2) - Eisenberg an der Pinka (AUT)1
Kamptal Klassik Trophy (C1) - Langelois (AUT)126
Trofeo Laigueglia MTB Classic - Laigueglia (ITA)21121
Vacansolei Grand Prix MTB - klasyfikacja generalna U231
Puchar Centralnej Europy - klasyfikacja generalna U231
Puchar świata XCO - klasyfikacja generalna80
Powerade Suzuki MTB Marathon - Istebna1
XIV Mistrzostwa Rudy śląskiej - Ruda Śląska13
Železný Drak - Vrbno pod Pradědem (CZE)1
Mistrzostwa Polski MTB - Wałbrzych511
Mistrzostwa Polski MTB - Sztafeta - Wałbrzych11
Puchar świata XCO - Offenburg (GER)10638
Vacansolei Grand Prix MTB (E1) - Bielawa11
Trofeo Giorgio Senini (E1) - Brescia (ITA)3321
Vacansolei Grand Prix MTB - klasyfikacja generalna Elite3
Puchar Miasta Wieliczka - Podstolice1
Mazovia MTB Marathon - Kraków11
II Cross Bike - Dzięgielów1
I Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie - Sinagpur4
Wyścig o Puchar Wójta Gminy Jabłonka - Orawka1
Puchar Beskidów - Węgierska Górka1
Wyścig o Puchar Wójta Gminy Spytkowice - Spytkowice1
IV Ogólnopolski Wyścig Kolarski MTB - Leżajsk2
Mazovia MTB Maraton (Puchar Polski) - Skarżysko1
Eska Bike Maraton (Puchar Polski) - Piechowice1
Skandia MTB Maraton - Olsztyn5
Poland Bike Maraton - Czersk1
Świętokrzyska Liga Rowerowa - Nowiny1
Powerade Suzuki MTB Marathon - Dolsk1
2009
Zawody Adrian
Brzózka
Piotr
Brzózka
Bartłomiej
Wawak
Marek
Galiński
Trofeo Laigueglia Mountain Bike Classic - Laigueglia (ITA)93
Internationale Kamptal Klasik Trophy - Langelois (AUT)2
LangTeam Grand Prix MTB - Szczawno Zdrój6510
Maja Włoszczowska Race - Jelenia Góra146
Akademickie Mistrzostwa Polski - Przesieka23
LangTeam Grand Prix MTB - Bielawa2711
MTB Beskidy Trophy - Istebna31
Mistrzostwa Austrii XCO - Kirchberg (AUT)91
Mistrzostwa Europy XCO - Zoetemeer (NED)828
Mistrzostwa Polski XC - Kielce421
Powerade MTB Marathon - Głuszyca412
Eska FujiFilm Bike Maraton - Ustroń1111
Puchar Czech XCO - Kutna Hora (CZE)216
Mistrzostwa świata XCO - Canaberra (AUS)26
Puchar świata XCO - Houffalize (BEL)42
Puchar świata XCO - Champery (SUI)70 (21 U23)17
Puchar świata XCO - Schladming (AUT)70 (23 U23)45 (14 U23)54
Mistrzostwa Polski w Maratonie - Wałbrzych211
Eska FujiFilm Bike Maraton - Polanica Zdr.11
Alanya International Cup - Alanya (TUR)7114
Mazovia MTB Maraton - ŁódĽ1
Puchar świata XCO - Offenburg (GER)102 (24 U23)64
Eska FujiFilm Bike Maraton - Zdzieszowice1
KitzAlpBike Festival - Kirchberg (AUT)3
Puchar Polski w szosowych maratonach rowerowych "Pętla Beskidzka" - Istebna1
Mistrzostwa Polski XC (sztafeta) - Kielce11
Zelezny Drak - Vrbno (CZE)1
Puchar Czech w Półmaratonie - Ostrava (CZE)2
Uphill Race Równica - Ustroń111
Górskie Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym - Walim1
Mistrzostwa Czech w Półmaratonie - Praha (CZE)543
Otwarte Mistrzostwa Rudy śląskiej w Kolarstwie Górskim - Ruda śląska2
Puchar Wójta Gminy Stronie - Stronie Śląskie1
Puchar Burmistrza Kęt - Kęty2
Mistrzostwa woj. śląskiego w kolarstwie przełajowym - Rzeniszów1
VII Wyścig MTB "Rusza Peleton" - Białystok1
LangTeam Grand Prix MTB - Szczawno Zdr.2
świętokrzyska Liga Master - Kielce1
Puchar Tarnowa #1 - Tarnów1
III Ogólnopolski Wyścig Kolarski MTB o Puchar Ziemi Leżajskiej - Tarnogóra1
O Puchar Piwnicznej - Piwniczna Zdrój1
Puchar Prezydenta Zielonej Góry - Zielona Góra2
Puchar Tarnowa #2 - Tarnów1
Puchar Szlaku Solnego #2 - Orawki1
LangTeam Grand Prix MTB - Nałęczów11
LangTeam Grand Prix MTB - Gdańsk11
VII Puchar Stolema MTB - Ostrzyce1
Puchar Szlaku Solnego #2 - Toporzyska1
Puchar Tarnowa #3 - Tarnów1
"Szlakami Jury" w kolarstwie górskim - Domaniewice1
Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w MTB - Łomża2
Małopolski Wyścig na Rowerach Górskich "Grand Prix Myślenic" - Myślenice1
Wyścig o Puchar Prezesa PZKol - Kielce1
XV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Siepraw1
Puchar Szlaku Solnego #4 - Rabka Zdrój1
Górskie Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym -Walim15
Puchar Szlaku Solnego #5 - Skomielna Biała1
XV Międzynarodowe Otwarte Zawody w Kolarstwie Górskim-Lubawka1
Powerade MTB Marathon - Istebna1
Maraton wałbrzyski - Wałbrzych1
Eska FujiFilm Bike Maraton-Polanica Zdr.12
Ogólnopolski wyścig MTB o Puchar Burmistrza Myślenic - Myślenice1