Aktualności

22 lipca 2018

Mateusz Nieboras vice Mistrzem Polski!

W kategorii U23 zdobyliśmy kolejny medal  w Mistrzostwach Polski. W młodzieżowcach tylko Jakub Zamroźniak był mocniejszy i nie dał się dogonić Mateuszowi.

W elicie o podium otarł się Adrian Brzózka, który zajął 4 miejsce w elicie. W czołówce przyjechał również Mariusz Michałek i Wojciech Halejak zajmując kolejno 6 i 7 miejsce i Wojciech Halejak. Mariusz Kozak zajął 16 miejsce. Nasi zawodnicy elity specjalizują się w maratonie MTB, jednak na tej specjalnie niewymagajacej technicznie trasie poradzili sobie bardzo dobrze!

W wyścigu juniorów Łukasz Helizanowicz zajął 12 miejsce, jednak był to występ poniżej jego ambicji. Łukasz jest pierwszym rokiem juniora więc będzie miał jeszcze jedna okazję za rok