Sponsorzy/Partnerzy

Autor: Michał Górny 21 października 2022

Buff

producent nakryć głowy i szyi.

Prosty świetny pomysł
Rodzinna fabryka na zachodzie Barcelony i jeden prosty pomysł. Ponad 25 lat temu pasja Joana Rojasa zapoczątkowała naszą legendarną, wielofunkcyjną bezszwową chustę. Szukał cieplejszego, bardziej chroniącego przed słońcem, wiatrem i zimnem rozwiązania podczas przemierzania wiejskich dróg Katalonii na swoim motocyklu. Zrodzony z planu cieszenia się pełnią życia, ludzie szybko go pokochali. Wkrótce potem rynek zostaje wstrząśnięty i rodzi się BUFF®.
 
Więcej życia
Żyjemy w ciągłych zmianach i trzymamy się naszych wartości. Nieustannie projektujemy z duszą, żyjemy każdą sekundą każdego produktu i chcemy pomóc Ci jeszcze bardziej cieszyć się życiem.
Kiedy jesteś na zewnątrz, łączysz się z życiem i ze sobą. W BUFF® naprawdę wierzymy, że jedne z najlepszych chwil w życiu zdarzają się na świeżym powietrzu i dlatego stworzyliśmy ruch Live More Now — wybór magicznych chwil w naturze, aby zachęcić Cię do przeżywania więcej chwil na świeżym powietrzu. Nie czekaj ani chwili! Znajdź nowy świat za rogiem i złap chwilę.