Results

2016
Competition Adrian
Brzózka
Anton
Sintsov
Tomasz
Drożdż
Patryk
Piasecki
Wojciech
Halejak
Mariusz
Kozak
Mariusz
Michałek
St Mazovia MTB Marathon1
3 stage la rioja bike race1
Krokowa Lang Team1
Skandia - Gdańsk23
Bike Maraton MI KINIA 2016321
Costa Blanca Bike Race 20165566
Bike Maraton - Wisła16372
Napo Cup Rumunia 20169
Gran Fondo Muretto di Alassio 2016414
Krokowa Lang Team2
Polish Cup - Skomielna3
Polish Championship - Gielniów 20163
Rumunia Marathon Faget KLUĮ NAPOKA 20162091043
Napo Cup Rumunia 201617102
European Championship XCO - Łotwa1822171329
Polish Cup XC3
Skandia Marathon - Warszawa413
Skandia - Kraków412
World Cup XCO137435
Gran Fondo Muretto di Alassio 201657
Rumunia Cross Country 20166
Mario mú Marathon - Francja37
Cairns, Australia. WORLD CUP UCI XCO51
XCO C1 Salamina Island 20162
Algarve Bike Challenge UCI XCS C2 201611
La Montagnetta di San Siro C1 Internazionali d'Italia7
KMC Bundesliga XCO - Goldtrophy Sabine Spitz7
st c2 XC Rogla Słowenia1
Kamptal-Klassik-Trophy 20169
La Bresse 16
st C1 misgav bike festival izrael1
Tour of małopolska second stage2
Skandia - Bukowina1
2015
Competition Adrian
Brzózka
Piotr
Brzózka
Tomasz
Drożdż
Patryk
Piasecki
Wojciech
Halejak
Mariusz
Kozak
Mariusz
Michałek
Polish Championship CX – Bytów5
Costablanca Bike Race UCI S2 – Benidorm/Hiszpania551818
Cyprus Sunshine Cup UCI SHC – Afxentia/Cypr75627069
Salcano MTB Cup UCI S2 – Novi Sad/Serbia1718
Kamptal Klassik Trophy UCI C1 – Langenlois/Austria423118
Trofeo Delcar UCI HC – Montichiari/Włochy6053
Polish Cup XCO – Białystok12348
Polish Cup XCM – Michałowo47125
Solgotarjan Kupa UCI C2 – Solgotarjan/Węgry1
Polish Cup XCM – Połczyn Zdr.45213
European Championship XCM – Singen/Niemcy594352
Polish Cup XCM – Kluszkowce3512
Polish Academic Championship XCO – Jelenia Góra3
XCO Samobor UCI C2 – Samobor/Chorwacja3141816
Polish Cup XCO – Boguszów Gorce28
Tour de Javorovy – Trinec/Czechy12
Polish Cup XCM – Gdańsk5123
World Cup XCM – Val Gardena/Włochy455461
Bike Marathon – Wisła14
Jelenia Góra Trophy UCI HC – Jelenia Góra85
Polish Cup XCM – Jelenia Góra17
Sigulda Cup UCI C2 – Sigulda/Łotwa1117
Polish Cup XCO - Skomielna Biała1
Czech Cup XCO – Brno/Czechy10141215
Polish Championship XCE – Sławno111622
Polish Championship XCO – Sławno31827141120
Polish Cup XCM – Bielawa72118
Crater XCO Cup UCI C2 – Oradea/Rumunia3108
Memorial Henryka Łasak – Sucha Beskidzka4414
Polish Cup XCM – Chełm1
Nordic Championship XCO UCI C1 - Horten Norwegia16
Nordic Cup XCO UCI C2 - Horten Norwegia1021
Vaude Trans Schwarzwald – Engen/Niemcy616
Bike Maraton – Myślenice263
Ostravsky Chachar XCO – Ostrava/Czechy478
Ostravsky Chachar XCM – Ostrava/Czechy28
Tour de Rybnik – Rybnik21381047
Polish Cup XCO – Głuchołazy1133
Mountain Road Polish Championships – Jelenia Góra416
Polish Cup XCM – Wolsztyn137
Polish Championship XCM – Obiszów1485236
Bike Maraton – Świeradów Zdr.32291
Polish CupXCM – Kwidzyń812
Canyon Roc Marathon – Frejus/Francja202712213719
Roc 'd Azur – Frejus/Francja101756252723
2014
Competition Adrian
Brzózka
Piotr
Brzózka
Bartłomiej
Wawak
Tomasz
Dróżdż
Patryk
Piasecki
Mariusz
Kowal
Andalucia Bike Race – Cordoba/Hiszpania Class 1-XCS442222
Mishmar Haemek International – Kibbutz Mishmar Haemek/Izrael Class 2-XCO21113
Mishmar Haemek International – Kibbutz Mishmar Haemek/Izrael Class 2-XCO522010
Kamptal-Klassik-Trophy – Langenlois/Zöbing/Austria Class 1-XCO674214
XCO Premantura – Pula/Chorwacja Class 1-XCO320
Kamenjak Rocky Trails – Pula/Chorwacja XCM3186
Polish Cup MTB – Białystok/Polska XCO371
Skandia Marathon Lang Team – Warszawa/Polska XCM12
Kaczmarek Electric MTB – Olejnica/Polska XCM3
Vodice Cup – Vodice/Chorwacja Class 2-XCO17
Author Sela Marathon – Lipnik Nad Becvou/Czechy XCM127201713
Grazer Bike Opening – Stattegg/Austria Class 1-XCO14
La Rioha Bike Race – Logrono/Hiszpania Class 2-XCS983314
Eska Bike Marathon – Wałbrzych/Polska XCM1
World Cup XCO – Nove Mesto/Czechy CDM-XCO2610286
Skandia Maraton Lang Team – Kraków/Polska XCM5871
World Cup XCO – Albstadt/Niemcy CDM-XCO10
Eska Bike Marathon – Wisła/Polska XCM12831
Skandia Marathon Lang Team – Bytów/Polska XCM721
European Championship XCM – Ballyhoura/Irlandia96
Beskid MTB Trophy – Istebna/Polska XCS1
Polish Cup MTB – Lubaszowa/Polska XCO1
Skandia Marathon Lang Team – Bukowina Tatrzańska/Polska XCM26101
World Cup XCM – Pietermaritzburgh/RPA6
Skandia Marathon Lang Team – Krokowa/Polska XCM321351
Polish Championship XCE – Środa Wlkp./Polska1211
Polish Championship XCO – Żerków/Polska4112
III Open Championship Silver Mountain „Muflon MTB” - Srebrna Góra/Polska XCM1
Eska Bike Marathon – Szklarska Poręba/Polska XCM3
Cyklomaraton – Ostrava/Czechy XCM326
Polish Cup MTB - Sandstone – Sławno/Polska XCO1
Criterion road of Governor Cup Pszczyński – Pszczyna/Polska218
Kujawsko-Pomorskie MTB XC – Dobrzyń/Polska XCO1
King Oscar MTB Marathon – Gniewino/Polska XCM15
Kralovsky MTB Marathon – Granc-Petrovec/Słowacja XCM321
UCI World Cup – Meribel/Francja CDM-XCO15
Polish Mountain Championship in road cycling – Podgórzyn/Polska2437615
Kaczmarek Electric MTB – Nowa Sól/Polska XCM376
Polish Championships XCM – Obiszów/Polska3418111
Jelenia Góra Trophy - Jelenia Góra/Polska Class 1-XCO1221
Skandia Marathon Lang Team – Dąbrowa Górnicza/Polska XCM173
Skandia Marathon Lang Team – Kwidzyn/Polska XCM142
Roc' D Azur – Roc Marathon 83 – Frejus/Francja19507244
Roc' D Azur – Frejus/Francja4716
2013
Competition Adrian
Brzózka
Piotr
Brzózka
Bartłomiej
Wawak
Tomasz
Dróżdż
Andalucia Bike Race – Cordoba/Hiszpania Class 1-XCS881616
Kamptal-Klassik-Trophy – Langenlois/Zöbing/Austria Class 1-XCO7417
UCI Marathon Series - Roc Laissac - Laissac/Francja9
XCO Premantura – Pula/Chorwacja Class 1-XCO31412
Kamenjak Rocky Trails – Pula/Chorwacja XCM134
Vodice Cup – Vodice/Chorwacja Class 1-XCO12410
Góry Świętokrzyskie MTB Cup – Pińczów/Polska Class 2-XCO14
European Championship XCM – Singen/Niemcy9136
UCI World Cup – Albstadt/Niemcy CDM-XCO25
Beskid MTB Trophy – Istebna/Polska XCS215
European Championship XCO – Bern/Szwajcaria13
World Cup XCM – Kirchberg/Austria10322298
Polish Championship XCO – Żerków/Polska21
Slovakia Cup - Valcianska dolina/Słowacja Class 2-XCO539
UCI Marathon Series - Ucka MTB – Lovran/Chorwacja125
Halicanum Trophy – Sveti Martin na Muri/Chorwacja Class 2-XCO4510
Halicanum Trophy – Sveti Martin na Muri/Chorwacja XCE56
JBG-2 MTB Race – Ustroń/Polska Class 2-XCO31
UCI Marathon Series – Graz/Stattegg/Austria41413
World Cup XCO – Pietermaritzburgh/RPA21
Eska Bike Maraton – Wisła/Polska XCM1
Polish Championship XCM – Obiszów/Polska211
UCI World Cup – Hafjell/Norwegia CDM-XCO262862
Powerade Volvo MTB Marathon – Istebna/Polska XCM113
Skandia Marathon Lang Team – Kwidzyń/Polska XCM31
Roc' D Azur – Roc Marathon 83 – Frejus/Francja XCM16181734
2012
Competition Adrian
Brzózka
Piotr
Brzózka
Bartłomiej
Wawak
Tomasz
Dróżdż
Marek
Galiński
Salcano MTB Cup – Istanbul/Turcja Class 1-XCO423
Internacional de Rans - Rans - Penafiel/Portugalia Class 2-XCO1038185
Portugal Cup XCO - Povoa de Lanhoso/Portugalia Class 1-XCO31029
UCI World Cup #1 – Pietermaritzburg/RPA CDM-XCO4549
Kamptal-Klassik-Trophy – Langenlois/Zöbing/Austria Class 1-XCO62719
Portugal Cup XCO - Oliveira de Azemeis/Portugalia Class 1-XCO613
UCI World Cup #2 – Houffalize/Belgia – CDM-X504572
XCO Samobor – Samobor/Chorwacja Class 1-XCO14
2012 Maros Bike XCO Cup - Cluj-Napoca /Rumunia Class 1-XCO382
MTB Croatia Cup – Vodice/Chorwacja Class 2-XCO1
Grazer Bike-Opening Stattegg – Stattegg/Austria Class 1-XCO4
UCI World Cup #4 - La Bresse/Francja CDM-XCO5751
Czech National Cup - Kutná Hora /Czechy Class 2-XCO10
Polish Cup MTB – Żerków16
Polish Cup XCM – Kraków156
European Championship XCM – XIII. International MTB Marathon Malevil Cup - Jablonné v Podještědí/Czechy5316
Polish Cup XCM – Białystok4
Polish Cup XCM – Gdańsk4
European Continental Championships – Moskwa/Rosja27
Polish Cup XCM – Lublin5
XC Kamnik – Kamnik/Słowenia Class 2-XCO217
Polish championships XCO – Kielce63282
Polish Cup MTB - JBG-2 MTB Race – Ustroń2218
Powerade Garmin MTB Marathon – Ustroń124
XXX Olympic Games – Londyn/Wielka Brytania32
Polish Cup MTB – Maja Włoszczowska MTB Race – Jelenia Góra4446
Ostravsky Chachar – Ostrava/Czechy Class 2-XCO15624
Championship Ruda Slaska – Ruda Śląska1
Polish Cup XCO – Gielniów11
World Cup XCO – Saalfelden/Austria4947
World Cup XCM – Graz-Stattegg/Austria13
Polish championships XCM – Dąbrowa Górnicza42
Championship Bielsko-Biala – Murapol Cup – Bielsko-Biała213
World Cup XCM – Moena/Włochy35
Powerade Garmin MTB Marathon – Istebna16
Polish Cup XCO – Wałbrzych213
Roc' D Azur – Roc Marathon 83 – Frejus/Francja64
Gazipasa MTB Cup – Gazipasa/Turcja Class 2-XCO3
Copa Catalana Internacional #1 - Banyoles /Hiszpania Class 1-XCO8
Bitlis MTB Race – Bitlis/Turcja Class 2-XCS2
Joe Ride Fest – Kluszkowice1
Championship Slovakia XCM – Rajecke Teplice/Słowacja3
2011
Competition Adrian
Brzózka
Piotr
Brzózka
Bartłomiej
Wawak
Marek
Galiński
Hondsrug Classic (C1) - Gieten (NED)1411
Mountain Bike Magyar Nagydij (C2) - Veszprem (HUN)13
Manisa MTB CUP (C1) - Manisa (TUR)2
World Cup XCO - Champery (SUI)1838
UCI Mountain Bike World Cup - Val Di Sole (ITA)6791843
UCI Mountain Bike World Cup - Nove Mesto na Morave (CZE)1455
European Championship XCO - Dohnany (SVK)332727
UCI Mountain Bike World Cup - Windham (USA)936
UCI Mountain Bike World Cup - Mont Sainte Anne (CAN)1243
Polish championships XCO - Kielce (POL)211
Polish championships XCO - Relay - Kielce (POL)11
Plus Grand Prix MTB (C1) - Jelenia Góra (POL)612
Plus Grand Prix MTB - Sprint - Jelenia Góra (POL)72
UCI Mountain Bike World Cup - Offenburg (GER)241544
UCI Mountain Bike World Cup - Dalby Forest (GBR)181854
Grazer Bike - Opening Stattegg (C1) - Graz/Stattegg (AUT)21
UCI Mountain Bike World Cup - Pietermaritzburg (RSA)741
Taca de Portugal XCO (C1) - Póvoa de Lanhoso (POR)1
Open de Espana (C1) - Matryt (ESP)911
Haifa Race (C1) - Haifa (ISR)3
Polish championships CX - Gościęcin (POL)44
XCO Shaalfenden (C1) - Saalfenden (AUT)39
JBG-2 MTB Race (C2) - Ustroń (POL)3211
XVII Open Championship MTB Lubawka 2011 - Lubawka (POL)1
Polish Cup Skandia Maraton Lang Team - Kwidzyn (POL)11
SC ISD CUP (C1) - Donieck (UKR)83
Polish Cup Skandia Maraton Lang Team - Białystok (POL)14
XV Open Championship - Ruda śląska (POL)1
Polish Cup Skandia Maraton Lang Team - Rzeszów (POL)4
Ostravsky Chachar (C1) - Ostrava (CZE)13
Polish Championship in MTB Marathon - Jelenia Góra (POL)1
Suzuki Powerade MTB Marathon - Ustroń (POL)1
Loop Beskidzka - Istebna (POL)1
XC Kamnik (C2) - Słowenia (SLO)5
Plus Grand Prix MTB (C2) - Nałęczów (POL)1
Polish Cup Skandia Maraton Lang Team - >Nałęczów (POL)13
Polish Cup Skandia Maraton Lang Team - Kraków (POL)1
Suzuki Powerade MTB Marathon - Złoty Stok (POL)112
Taca de Portugal XCO (C1) - Póvoa de Lanhoso (POR)9
Kamptal Klassik Trophy (C1) - Langenlois (AUT)20114
Haifa Race (C1) - Haifa (ISR)92
Polonezkoy-Adampol MTB Cup (C1) - Polonezkoy/ Istanbul (TUR)2
Czech National Cup (C2) - Boskovice (CZE)6
Eska Bike Marathon - Kielce (POL)1
2010
Competition Adrian
Brzózka
Piotr
Brzózka
Bartłomiej
Wawak
Marek
Galiński
Roc d' Azur (C1) - Frejus (FRA)2625
GranFondo La Prevostura (C2) - Lessona (ITA)19
Vacansolei Grand Prix MTB (C1) - Szczawno Zdrój7312
AZS MTB CUP - Zabrze1
Vacansolei Grand Prix MTB (C2) - Białystok112
World cup XCO - Mont Sainte - Anne (CAN)1333
World cup XCO - Windham (USA)15
Polish championships XCM - Karpacz41
Uphill Race śnieżka - Karpacz1
Ostravsky Chachar (C2) - Ostrava72
Powerade Suzuki MTB Marathon - Głuszyca121
Vacansolei Grand Prix MTB (C2) - Nałęczów311
Grand Prix Dohnany (E1) - Dohnany (SVK)2
Vacansolei Grand Prix MTB (C2) - Olsztyn5211
Beskid MTB Trophy - Istebna121
Polish Academic Championship XC - Chełm1
Vacansolei Grand Prix MTB (C1) - Bielawa13
May Włoszczowska MTB Race (E2) - Jelenia Góra6317
World Cup XCO - Houffalize (BEL)482345
World Cup XCO - Dalby Forest (GBR)825154
Slovenske Darmoty (C2) - Slovenske Darmoty (SVK)11143
8. Int. Eisenberger WeinidylleTrophy (C2) - Eisenberg an der Pinka (AUT)1
Kamptal Klassik Trophy (C1) - Langelois (AUT)126
Trofeo Laigueglia MTB Classic - Laigueglia (ITA)21121
Vacansolei Grand Prix MTB - general classification U231
Cup of Central Europe - general classification U231
World Cup XCO - general classification80
Powerade Suzuki MTB Marathon - Istebna1
XIV Championship - Ruda Śląska13
Železný Drak - Vrbno pod Pradědem (CZE)1
Polish championships MTB - Wałbrzych511
Polish MTB Championships - Relay - Wałbrzych11
World Cup XCO - Offenburg (GER)10638
Vacansolei Grand Prix MTB (E1) - Bielawa11
Trofeo Giorgio Senini (E1) - Brescia (ITA)3321
Vacansolei Grand Prix MTB - general classification Elite3
Cup City Wieliczka - Podstolice1
Mazovia MTB Marathon - Kraków11
II Cross Bike - Dzięgielów1
I Youth Olympic Games - Sinagpur4
Race for the Cup mayor Jablonka - Orawka1
Cup Beskidy Mountains - Węgierska Górka1
Race for the Cup mayor Spytkowice - Spytkowice1
IV National Cycling Race MTB - Leżajsk2
Mazovia MTB Maraton (Polish Cup) - Skarżysko1
Eska Bike Maraton (Polish Cup) - Piechowice1
Skandia MTB Marathon - Olsztyn5
Poland Bike Marathon - Czersk1
Kielce Bike League - Nowiny1
Powerade Suzuki MTB Marathon - Dolsk1
2009
Competition Adrian
Brzózka
Piotr
Brzózka
Bartłomiej
Wawak
Marek
Galiński
Trofeo Laigueglia Mountain Bike Classic - Laigueglia (ITA)93
Internationale Kamptal Klasik Trophy - Langelois (AUT)2
LangTeam Grand Prix MTB - Szczawno Zdrój6510
Mai Wloszczowska Race - Jelenia Gora146
Academic Polish Championships - Przesieka23
LangTeam Grand Prix MTB - Bielawa2711
MTB Beskid Trophy - Istebna31
Austrian Championships XCO - Kirchberg (AUT)91
European Championship XCO - Zoetermeer (NED)828
Polish Championships XC - Kielce421
Powerade MTB Marathon - Głuszyca412
Eska FujiFilm Bike Maraton - Ustroń1111
Czech Cup XCO - Kutna Hora (CZ)216
World Cup XCO - Canaberra (AUS)26
World Cup XCO - Houffalize (BEL)42
World Cup XCO - Champery (SUI)70 (21 U23)17
World Cup XCO - Schladming (AUT)70 (23 U23)45 (14 U23)54
Polish Championship in Marathon - Wałbrzych211
Eska FujiFilm Bike Maraton - Polanica Zdr.11
Alanya International Cup - Alanya (TUR)7114
Mazovia MTB Marathon - ŁódĽ1
World Cup XCO - Offenburg (GER)102 (24 U23)64
Eska FujiFilm Bike Marathon - Zdzieszowice1
KitzAlpBike Festival - Kirchberg (AUT)3
Polish Cup-road cycling marathons "Pętla Beskidzka" - Istebna1
Polish Championships XC (relay) - Kielce11
Zelezny Drak - Vrbno (CZE)1
Czech Cup in marathon - Ostrava (CZE)2
Uphill Race Równica - Ustroń111
Polish Mountain Championship in road cycling - Walim1
Czech Championships in marathon - Praha (CZE)543
Open Championship Rudy Silesian Mountain Biking - Ruda śląska2
Cup mayor Stronie - Stronie Śląskie1
Kety Mayor's Cup - Kęty2
Championship Silesian province in cyclo-cross - Rzeniszów1
VII Wyścig MTB "Rusza Peleton" - Białystok1
LangTeam Grand Prix MTB - Szczawno Zdr.2
Świętokrzyskie Master League - Kielce1
Cup Tarnow #1 - Tarnów1
III National Cycling Race MTB Cup Earth Leżajsk - Tarnogóra1
The Cup Piwnicznej - Piwniczna Zdrój1
Cup of the President of the Zielona Góra - Zielona Góra2
Cup Tarnow #2 - Tarnów1
Cup Road Salt #1 - Orawki1
LangTeam Grand Prix MTB - Nałęczów11
LangTeam Grand Prix MTB - Gdańsk11
VII Cup MTB Stolem - Ostrzyce1
Cup Road Salt #2 - Toporzyska1
Cup Tarnow #3 - Tarnów1
"Routes Jury" in mountain biking - Domaniewice1
Qualification for the National Junior Olympics MTB - Łomża2
Malopolska Mountain Bike Race "Grand Prix Myślenice"- Myślenice1
WRace for the Cup of the President of the Cycling Association - Kielce1
XV National Junior Olympics - Siepraw1
Cup Road Salt #4 - Rabka Zdrój1
Polish Mountain Championship in road cycling -Walim15
Cup Road Salt #5 - Skomielna Biała1
XV International Open Competition Mountain Biking-Lubawka1
Powerade MTB Marathon - Istebna1
Marathon wałbrzyski - Wałbrzych1
Eska FujiFilm Bike Maraton-Polanica Zdr.12
Nationwide race MTB Mayor's Cup Myślenice - Myślenice1