Roc d’Azur

14566217_1169225913115676_1945570307030546128_o

Co to był za weekend!
Przez trasy festiwalu rowerowego Roc d’Azur przejechało 20 371 kolarzy!

Na zakończenie rozegrany został 56-kilometrowy wyścig Roc d’Azur, gdzie nie brakowało mistrzowskich nazwisk kolarstwa! Zwycięzcą został Jordan Sarrou. Najszybszym zawodnikiem w koszulce JBG2 był Adrian Brzózka, który przyjechał na metę jako 20. Anton Sintsov przez większość wyścigu walczył w 20, ale 2 gumy na koniec wykluczyły go z czołówki wyścigu. Patryk Piasecki po bardzo dobrym początku, defekcie i kolejnych problemach z kołem, dzięki ogromnemu wsparciu Piotra Brzózki dojechał jako 33. Gdy ma się obok Absalona i Sausera nagle odnajduje się głęboko ukryte resztki sił i walczy się o ostatnie kilka miejsc, nawet gdy finisz okazuje się 3 razy dłuższy niż w wyobrażeniach. Wojciech Halejak przyjechał na metę jako 35., Piotr Brzózka jako 37. Miejsce 57. zajął Mariusz Kozak, Tomasz Drożdż 78.

W klasyfikacji masters 20. zawodnikiem był Jacek Brzózka.

Atmosfera wyścigu, doskonała organizacja, pogoda, trasy i start w pełnym zestawie drużyny – taki październikowy rower nadal daje kopa i motywację do ścigania mimo pokonanego długiego sezonu!

Wyniki -> Race: Roc d’Azur.