Aktualności

14 października 2018

Piotr Brzózka wygrywa etapówkę Roc Trophy!

Na Lazurowym Wybrzeżu we Frejus odbyło się święto mountain bików, gdzie przez 4 dni odbywało się kilkanaście wyścigów. Pierwszy dzień niestety plany pokrzyżowała pogoda i z powodu poziomu wody w rzekach wyścigi zostały anulowane

W piątek odbył się maraton UCI- Canyon Roc Maraton, który był również etapem Roc Trophy. Trasa była bardzo podmokła, a miejscami zalana tak że kolarze brodzili po pas w wodzie.
W dobrze obsadzonym wyścigu, gdzie wielu czołowych zawodników wycofało się z rywalizji nasi kolarze zajęli kolejne miejsca- Piotr Brzózka 21 Mateusz Nieboras 41, Mariusz Michałek 44, Jacek Brzózka 169

W sobotę Piotr i Jacek Brzózka startowali w drugim etapie Roc Trophy. Piotr pojechał dobry wyścig i objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej

W niedzielę odbył się ostatni etap Roc Trophy i równolegle największy wyścig imprezy czyli Roc d' Azur. Gdzie startowało prawie 5 tys amatorów i czołówka zawodników XCM. Piotr przyjechał pierwszy w swoim wyścigu I wygrał klasyfikację generalną. Jacek Brzózka ukończył etapówkę na 29 m i 2m w swojej kategorii wiekowej.

W Roc d' Azur Mateusz Nieboras przyjechał na 31 pozycji, a Mariusz Michałek na 65.