ABR: JBG-2 Team 1 Wraca ponownie do gry!

ABR: JBG-2 Team 1 Wraca ponownie do gry!

Adrian Brzózka i Bartłomiej Wawak (JBG-2 Team) zajęli doskonałe 4.miejsce podczas 3. etapu Andalucia Race Bike.

ETAP 3 – Andújar – 70,6 km – 1940 m

Dzisiejsza miejscówka urzekła wszystkich startujących! Początek trasy przebiegał przez pofałdowane wzgórza, dzięki czemu peleton podzielił się na mniejsze grupki, zanim dotarł do wąskich ścieżek w Parku Krajobrazowym i rozpoczął wspinaczkę do najwyższego punktu tego etapu. Rozpościerające się tutaj widoki zapierały dech w piersiach! Po wymagającym zjeździe nastąpił kolejny podjazd, z którego zjazd poprowadził prosto do mety.

Dzisiejszy etap był znowu pomyślny dla naszego duetu: Adrian i Bartek. Od samego początku kontrolowali sytuację, nie puszczając „koła” liderom. Bez specjalnych przygód, udało się ukończyć etap na 4. miejscu, ze stratą 02:29sek. do zwycięzców Centurion-Vaudue 1 (Markus Kaufmann oraz Jochen Kass). W klasyfikacji generalnej awansowali na 5. miejsce.

Dla odmiany JBG-2 Team 1 miał dzisiaj problemy techniczne. Tomasz Drożdż złapał dwie „gumy”, przez co nasza dwójka straciła ponad 20min do zwycięzców, kończąc etap na 28. miejscu. W klasyfikacji generalnej spadli na 20. lokatę.